Skocz do zawartości
matadorRS

Kanapa z zintegrowanym fotelikiem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanie o dokladki do oryginalnych zintegrowanych fotelikow tylnich. Potrzebuje na takiej kanapie przewozic male dziecko i widze ze potrzeba do tego jakiejs specjalnej dokladki. Orientuje sie ktos gdzie taka dostac i ile kosztuje?

Chodzi mi o taka kanape:

http://moto.allegro.pl/item810909446_kanapa_z_fotelikami_dla_dzieci_vw_passat_b5_sedan.html

I o dokladki ktore sa pokazane na ostatnim foto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu musisz kupić taką kanapę i przełożyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Damian, tyle że ja rozumię że Bartek już ma taką kanapę a brak mu tej nakładki która jest pokazana na trzecim zdjęciu w przytoczonej aukcji, tam gdzie przewozi się dziecko o wadze 13-18 kg ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki - popatrzyłem tylko na pierwszą fotę na górze :wstyd:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie ja woziłem na takiej kanapie dziecko 3,5 latka, nie wiem ile waży takie dziecko i bez problemów jechało, trzymanie wszystko ok;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taką nakładkę kupisz w ASO i to pewnie za taką kasę, że lepiej będzie Ci się opłacało dzieciaka w foteliku pobujać do 16 kg. Poza tym dzieci kochają spać w samochodach i im dłużej bedzie dzieciak w foteliku, tym fajniej dla niego. Mój na wiosnę już zajmie dorosłe miejsce. A ta z drugiej foty u góry to toto, co zwisa z zagłówka (ta taśma), a dół jest już w foteliku.

 

Ja osobiście myślę nad takim rozwiązaniem jakie jest w B6 dookoła zagłówka. Chyba pojadę z tym problemem do tapicera...

 

Edit: Dziś dzwoniłem do ASO w poniedziałek powinienem mieć nazwę i numer części...

Edytowane przez Charakterek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam, odpowiedź z ASO:

 

Szanowny Panie!

piktogram z rysunku (http://img175.imageshack.us/img175/4884/czesc.jpg) przedstawia: nie części dostępne jako odrębne wyposażenie,ale instrukcję,sposób przewożenia dziecka w foteliku . W zależności od wieku (wagi) dziecka producent samochodu zaleca przewożenie dziecka 13-18 kg wraz z nakładką (podkładką ) i pokazuje prawidłowy sposób poprowadzenia pasa bezpieczeństwa.Jeśli zaś chodzi o dziecko starsze :15-36 kg zastosowanie podkładki nie jest wymagane.Podkładki takie zostały wycofane z oferty oryginalnych akcesoriów:01.11.2008

 

Numeru części nie mają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie nie mialem zasu zadzwonic do ASO. Dzieki za odp ;) W takim razie trzeba kupic dziecku fotelik. A kanape wykorzysta sie pozniej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam okazje kupic caly zestaw tapicerki,, ktory wlasnie posiada te zintegrowane foteliki.

http://prntscr.com/17mv6r

 

Zabawa w wymiane i poniesione koszta warte sa tego zachodu?

Ok 300zl za wszystkie fotele i kanape passka w bdb stanie.

Do tego dochodzi jeszcze transport z polowy Polski 430km ode mnie, a kurier za tanio chyba tez nie wyjdzie. Plus pranie tapicerki.

Edytowane przez Jericho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam okazje kupic caly zestaw tapicerki,
Zestaw kupiony jakies 1,5 miesiaca temu i spisuje sie bdb ;)

Z przelozeniem nie bylo problemow, aku nie trzeba bylo odlaczac. Jedyne wkurzajace jest skrzypienie plastikow pod zintegrowanymi fotelikami. Jest to do zrobienia, ale sie nie chce ;)

Tylna kanapa jest twardsza od poprzedniej, ze wzgledu na konstrukcje fotelikow.

 

Stare fotele wystawione na sprzedaz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności