Skocz do zawartości
Gość emadero

Problem z otwieraniem drzwi z pilota.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość emadero

Witam !

 

Wczoraj pojawił sie problem z otworzeniem drzwi z pilota. Konkretnie tylko jedne (lewe tylne) się nie otwierają, cala reszta otwiera sie bez zarzutow - choc kilka razy otworzyly sie normalnie wszystkie. Potem znowu lewe tylne odmowily posluszenstwa. Drzwi ktore sie nie otwieraja trzeba otwierac od srodka (klamka lub przyciskiem ktory zamyka/otwiera wszystkie drzwi). Czy ktos wie dlaczego sie tak dzieje ? Jak to naprawić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podłacz vag i zczytaj błedy ale ja stawiałbym na krancówki w drzwi lub cos z modułem komfortu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podłączając się pod temat w b5 padł mi siłownik. Sytuacja identyczna otwierał się co któryś raz aż w końcy definitywnie powiedział Good bye

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No powiem Ci że ja walczę z tematem tylnej klapy bo też mi się nie otwiera. A raczej nikt nie potrafi pomóc. Kupiłem nowy zamek ale okazało sie że to nie było to. Jedynie do czego doszedłem to że do zamka dochodzą cztery przewody-1i2 służą do sprawdzania zamka czy otwarty, 3 to masa a 4 powinien przychodzic impuls do elektrozaworu. Niestety u mnie nie dochodzi ten sygnał. Dostań sie do zamka i to sprawdź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wiekszy problem, bo dzis chcialem po raz pierwszy auto zamkanc z kluczyka i nic, miga diodka, a auto zero reakcji, nie otwiera sie i nie zamyka. Czy trzeba robic jakas adaptacje kluczykow czy jak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy migają kierunki ???? Jak tak to któreś drzwi są otwarte i nie zamyka zamków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie nie dzieje sie nic, zero reakcji, kluczyk od tego auta, bo odpalam nim samochod bez problemu, w domu mam 2 kluczyk, musze sprobowac tym drugim. Auto dlugo stalo bez akumulatora i moze dlatego jakies takie fixy sa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz wkodowac ponownie. Ja rozładowałem aku i też mi wyłączyło kluczyki, więc fejsik i działa teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 klucze i tym drugim kluczem zamykam i otwieram auto. Jak zatem zakodowac ten pierwszy kluczyk ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Musisz wkodowac ponownie. Ja rozładowałem aku i też mi wyłączyło kluczyki, więc fejsik i działa teraz.

 

Mozesz to jakos lopatologicznie wyjasnic, moze byc na priv lub gg. Dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności