Skocz do zawartości
chris_45

miarowe stukanie przy pełnym skręcie kół

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy ruszam powoli przy pełnym skręcie kół (np. z parkingu) słyszę miarowe stukanie w przednim zawieszeniu.

Juz poruszałem ten temat i dostałem odpowiedź, że to pewnie przeguby.

 

Czy to duża i skomplikowana naprawa ? Jakich kosztów powinienem się spodziewać ?

Oczywiście do ASO nie pojadę. Mam koło pracy taki warsztacik, ale wolę wcześniej sie dowiedziećod Was o koszty, żebym nie został przez nich ograbiony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli wiesz ze to zawiecha to sprawdz cala ,w jakims w miare dobrym warsztacie zeby wiedzieli co jest co ,jesli masz luzne okolo 1200 zl mozesz wymienic calosc ,lub pojedyncze elementy zawiechy i tyle ,lub jesli masz kanal i troche czasu oraz zylki mecha to mozesz to zrobic sam :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MarcinTDI

przeguby zewnętrzne koszt ok 250-300 zł szt, wymiana ok 50 za szt.

ceny z lubelskiego, stolica ma "inny" cennik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stolica dużo się nie różni (jeśli chodzi o robociznę) natomiast koszt użytych części może różnić się nieco. Wszystko zależy czy przegób będzie kpl czy nie.

 

chris_45, W dziale polecam umieściłem adres Dobrego mechanika k/Wawa

:ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MarcinTDI

Oj różni się różni, przykład: zmiana kompletu opon z letnich na zimowe (sam. osobowe)

Lubelskie 35 zł., stolica no ile……….? Sam widziałem ogromną reklamę "…..tylko 75 zł."

 

 

To tylko przykład

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MarcinTDI,

 

Jeśli zmiana 4 kół wraz z wyważeniem ma kosztować 35 zł za cały komplet - to coś ta cena jest zbyt mocno zaniżona - jakoś nie bardzo chce mi się wierzyć (czy możesz podać jakiś telefon lub link do tego warsztatu??

 

Chyba ta cena dotyczy tylko odkręcenia letnich (alu) i przykręcenia zimowych stalowych??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MarcinTDI

Oj Marku jestes w błedzie, ceny w Lubelskim za kompleksową usługę wymiany wyważenia itd wachają się od 30do 50 zł

 

Stolica ma niestety inny taryfikator. nr tel do zakładu w którym ja zmieniałem opony.

Poniatowa w lubelskim 504135219

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie zasmieciliscie komus temat ,moderatorzy wyciagaja konsekwencje za takie balaganienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość siloj

chris_45, Ja wymieniałem u siebie przegub jakieś pół roku temu a kupiłe na allegro za 159zł jest to firma GKN Lobro, podobno takie szły na pierwszy montaż choć nie wiem tego na pewno ale towar I-sza klasa jak jeszcze jestes tym zainteresowany to gdzies pogrzebię i dam Ci namiary na tego gościa :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marekvais

czesc ja wymienilem przeguby dwa tygodnie temu kompletny przegub " zamiennik" 145pln za sztuke, orginal w sklepie wolal facet 258pln. koszt wymiany to 50pln za strone zalozylem zamienniki jestem narazie zadowolony. powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności