Skocz do zawartości
Noowy

Kostka od MFA PRZy zmianie zegarów b5fl z komputerem

Rekomendowane odpowiedzi

Mam następujący problem:

-przeczytałem wiele postów na forum i postanowiłem zmienić zegarki w swoim pasku z 2002r na zegary z komputerem(a dokładnie duży FIS)

-zakupiłem stosowny licznik i oczywiście pałąk (tzn. przełącznik zespolony z manetkami wycieraczek ,kierunkowskazów , świateł oczywiście już z przyciskami do obsługi kompa)

-wiem,że potrzebna jest jeszcze dodatkowa wiązka, ile mi wiadomo potrzebna do podłączenia zasilania w MFA, i to jest przyczyna mojego problemu: NIGDZIE nie mogę jej dostać!! byłem w serwisie, ale żenujący pan powiedział, że potrzebuje nr kostki bo on nie wie i może mi zamówić ze 30 podobnych na moją odpowiedzialność!!!!

-z tego co wiem jest to kostka 6 pinowa a raczej stykowa i patrząc na przełącznik zespolony od tyłu jest po lewej stronie

-Proszę o opinie bo nie wiem czy to dokładnie o tą chodzi (ale z tego co wiem to niby ta i trzeba od niej 2-3 kabelki poprawadzić do licznika)

 

Proszę o pomoc w ewentualnym ustaleniu nr tej kostki,PZDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
TU sobie poczytaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, fajnie opisane ale nie znalazłem nic o nr wtyczki a kable przecież gdzieś muszę wetknąć:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to masz tę kostkę w opisie pogromcy na zdjęciu i masz też wiązkę (3kable) które powinieneś w tę kostkę wpiąć-masz nawet numer tej wiązki..

Na zdjęciu u Pogromcy widać, że tę wtyczkę tam ma z dwoma kablami i ją uzbraja w trzy kolejne, więc i Ty powinieneś mieć tę wtyczkę u siebie i musisz ją uzbroić. Chyba, że faktycznie jej nie masz wogóle to nie wiem, ale skoro pogromca miał golasa i Ty masz golasa to powinno być tak samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności