Skocz do zawartości
andrzejx

passat b6 1,9tdi 105km

Rekomendowane odpowiedzi

witam proszę o pomoc w takiej sprawie a więc dziś mój passat zaczął gasnąć tak co 5 min potem zaczął szarpać silnikiem i znowu zgasł po jakimś czasie gdy trzymałem go na obrotach tak ok2000obr przestał szarpać i dopiero po 1 godz znowu zgasł o co tu chodzi czy jest ktoś w stanie mi pomóc a i jeszcze jedno może tu coś pomoże 2 tygodnie temu wymienili mi uszczelniacz wału korbowego ale było wszystko ok do tego czasu:(

Edytowane przez andrzejx
zakończono

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

logi i błedy z VAGa i bedziesz wiedział co go boli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to znaczy tak bo zapomniałem dodać komputer był pod łączony ale błędu nie pokazał żadnego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to zrób jeszcze logi i posprawdzaj dobrze te przekazniki i bezpieczniki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może to słynna pompa paliwowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamien ten przekaznik i bedziesz wiedział czy to jego wina czy cos jeszcze nie tak jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko sprawdzę jutro i dam znać te przekaniki zobaczę w pierwszej kolejności a co do pompy słyszę ja działa po uruchomieni stacyjki zobaczę jeszcze filtr paliwa choć był wymieniony jakieś 30okm temu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przełożyłem przekazniki na razie jest ok, passat chodził przez 1 godz bez problemu ale żeby było w 100% pewne po jeżdżę jeszcze parę dni i wtedy zobaczę :):):):)na razie dziękuję za POMOC.......POZDRAWIAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_tytul1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dodzio99

Witam. Mam podobny problem z moim. Mechanik powiedzial mi ze to pompa paliwa w baku - wymienilem na nowke oryginal i nadal jest to samo. Komputer niepokazuje bledow, ale rano mam problemy z odpaleniem, kilka razy zgasl w czasie jazdy, chcialbym sprawdzic przekaznik ale nie mam pojecia ktory to i gdzie go szukac. Czy moze mi ktos pomoc? Przeszukalem chyba caly internet i nie znalazlem zadnego opisu do przekaznikow. dodam ze chodzi o Passata B6 1.9tdi 2006. Z gory dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności