Skocz do zawartości
siukim

pilot i dioda nie działa

Rekomendowane odpowiedzi

Sorki ze o golfie na tym forum ale to prawie to samo Mam passata ale nie umiem rozwiazac tego problemu ;/Moze zaczne od poczatku co robilem (moze sam cos zepsułem ) Wiec poszłem sprawdzic w moim Mk4 bezpieczniki (nie dawno kupilem samochod) bo klakson mi nie dzialał wyjełem kilka sprawdzajac czy sa dobre noi znalazlem od klaksonu oczywiscie byl zjarany wymienilem klakson zadziałał pozniej sprawdzalem czy zapalniczka dziala ale nic sie nie działo nie wyskoczyla wiec chcialem sam wyciagnac i wyszła cala z wejsciem widac nie byla nawet podlaczona ..... kiedy skonczylem sprawdzac bezpieczniki zamknalem tradycyjnie drzwi z pilota(kluczyk scyzoryk orginalny ) Golf IV z 98r i zobaczylem ze dioda przy drzwiach nie miga wiec otworzylem pilotem drzwi i ponownie chcac je zamknac pilot przestal działąc .... jak zamykam drzwi mechanicznie kluczykiem dioda takze nie miga ;/ i klapa bagaznika nie zamyka sie z centralnego .. nie wiem co sie stalo czy baterie siadly ale nie pasuje mi to bo dioda w drzwiach powinna migac po zamknieciu recznym moze ktos wie w czym tkwi problem;/

Edytowane przez siukim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bezpiecznik od centralnego zamka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

patrzyłem wszystkie bezpieczniki ale jak byl by nawet zly to pewnie wogole nie działał by bezpiecznik ...;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A masz lampki w drzwiach tak jak w passacie oświetlające progi, jeżeli tak to czy świeci się ta lampka po otwarciu drzwi?? A środkowa po otwarciu drzwi się świeci??

Może mikrostyk padł i moduł nie dostaje sygnału, że drzwi są zamknięte i dlatego te cyrki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy o to chodzi mam w drzwiach lampki na dole czerwono białe po obu stronach i swieca swiatlo w srodku tez swieci ...Przeczytałem tutaj na forum ze zamki musza zamknac sie na 2 razy wtedy wlaczy sie ta lampka wlasnie zawsze bylo sluchac jak by 2 razy a teraz tak jak by raz.... dziwne nagle sie zepsulo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zawsze bylo sluchac jak by 2 razy a teraz tak jak by raz

Bo drugi raz to było ryglowanie. Otwórz szyby, zamknij auto i sprawdź czy po zamknięciu z kluczyka/pilota (z zewnątrz) możesz otworzyć drzwi klamką od środka. Jeżeli możesz otworzyć to źle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale pisalem ze pilot przestal działac chyba ze chodzilo Ci o to zeby zamknac normalnie nie z pilota drzwi jesli tak to sprawdze a czemu zle?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym tylko mam jeden kluczyk a wszedzie jest ten sposob kodowania na dwa kluczyki...eh Jes sposob na jeden kluczyk?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie kodowałem w taki sposób, że wsiadłem do auta, włożyłem kluczyk do stacyjki, włączyłem zapłon i zamknąłem drzwi pilotem. Zadziałało. Z tym, że ja mam oddzielny pilot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprawiam sie jednak oswietlenie wnetrza tez nie działa i lampki w drzwiach oraz nie miga dioda ta ktora sygnalizuje zamkniete drzwi i pilot takze nie działa Co jest kurcze ? Mam nadzieje ze nic powaznego bo sie zalamie znowu bulic kase dopiero kupilem auto i nie doprowadzilem calkowicie go do ładu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj, 22:09

Poprawiam sie jednak oswietlenie wnetrza tez nie działa i lampki w drzwiach oraz nie miga dioda ta ktora sygnalizuje zamkniete drzwi i pilot takze nie działa Co jest kurcze ? Mam nadzieje ze nic powaznego bo sie zalamie znowu bulic kase dopiero kupilem auto i nie doprowadzilem calkowicie go do ładu...

 

Kolego wydaje mi się że to bezpiecznik może jeżeli wszystkie są sprawne więc może nie kontaktuje w zaciskach...

 

---------- Post added at 22:19 ---------- Previous post was at 22:17 ----------

 

 

Sprawdź raz jeszcze wszystkie bezp. i może moduł komforu i kable po drodze czy nie skorodowały(te które idą do modułu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poprawiam sie jednak oswietlenie wnetrza tez nie działa i lampki w drzwiach oraz nie miga dioda ta ktora sygnalizuje zamkniete drzwi i pilot takze nie działa Co jest kurcze ? Mam nadzieje ze nic powaznego bo sie zalamie znowu bulic kase dopiero kupilem auto i nie doprowadzilem calkowicie go do ładu...

mialem takie same objawy w golfie i byl to bezpiecznik u mnie to byl ktorys 30A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm 30 A to jest według tej stronki http://www.vwgolf.pl/dane-techniczne/vw-golf-mk4/bezpieczniki-opis-golf-mk4/

gniazdo przyczepy nie jestem pewien ale chyba tak jak sprawdzalem to ten bezpiecznik jak wkladalem iskrzył mi nie wiem czemu nie powinien przeciez spalony bezpiecznik to ma ten drucik w srodku przerwany ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam podobny problem w tym że u mnie pilot zamyka drzwi ale dioda nie mruga.

Wszystkie drzwi po kolej jak otwieram to lampka w drzwiach na dole zapala sie i oświetlenie kabiny również, ale po zamknięciu drzwi dioda nie mruga, dopiero jak przekręcę dwa razy lub trzy kluczyk wtedy się za zbroi ,dioda mruga drzwi nie idzie otworzyć od środka. Jak wsiądę do samochodu i zamknę drzwi pilotem to albo lewe tylne lub prawe drzwi da się otworzyć (nie są zaryglowane)Czy jest jeszcze jakaś inna krańcówka niż ta od oświetlenia , czy bardziej stawiać na uszkodzony moduł konf.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jednak bezpiecznik był przepalony ten od centralnego oswietlenia wnetrza i slonecznika ... sprawdzalem wczesniej i nie zauwazylem bo nie bylo widac na pierwszy rzut oka ze spalony teraz wszystko działa :D Dzieki za odpowiedzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności