Skocz do zawartości
Gość przemek1991

Czym wyczyscic zbiorniczek wyrownawczy w passacie b5?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość przemek1991

Tak jak w temacie. Czym wyczyścić zbiorniczek wyrównawczy płynu w passacie b5 jeśli był w zbiorniku był olej? Z góry dzieki za odpowiedzi:D

Chodzi mi o jakiś płyn albo coś. Bo ja słyszałem, że octem, to może być prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem tak samo i wyczyściłem benzyną. Nalałem troszkę do środa, popotrząsałem nim i wyczysciło :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza do tego celu będzie benzyna ekstrakcyjna. Dobrze rozpuszcza osady i odparowuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak po oleju to lepsza bedzie jakas benzyna ekstrakcyjna. Jesli chcesz rozpuscic osady i kamien to polecam ocet spirytusowy + cilit bang :)

Mialem problemy z wariujacym czujnikiem od plynu chlodniczego w zbiorniczku. Narazie (odpukac) kontrolka nie swieci sie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Użyłem wyciora do butelek (twardego) i benzyny ekstrakcyjnej. Potem, mimo wszystko,trzeba umyć wodą z mydłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam odgrzeje temat,Tylko mnie nie linczujcie:o , ale metoda sprawdzona co prawda w T4 ale... wiec tak:wyjmujemy oczywiście zbiornik zatykamy niepotrzebne otwory , lejemy detergent lub benzyne ekstrakcyjną , albo domestos a dodatkowo jeszcze garść nakrętek m5, zakręcamy potrząsamy tym przez kilka minut, potem wywalamy to wszystko i zbiorniczek w środku dziewiczy!!:D

Edytowane przez arkady4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...dodatkowo jeszcze garść nakrętek m5...

Hej,

Czy wrzucone nakrętki później da się wyjąć ze zbiorniczka ze względu na jego złożona budowę hehehe. Nie wydaje mi, żeby wspomniane nakrętki chętnie opuściły zakamarki zbiorniczka, jeżeli ktoś ma jakieś sugestie i doświadczenie w tej materii proszę i info.

 

Pozdrawiam Andrzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy benzyna i garść kamyków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności