Skocz do zawartości
Passek2.0DPF

Usunięcie DPF-a w Passacie

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam do siebie do Zielonej Góry. B6 można zamknąć w okolicach 850-1000. Czasowo Max 2dni.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuje fachowca od wycięcia albo wypalenia DPF w rejonach Warszawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję fachowca do wycięcia DPF w okolicach Koszalina  - ktoś,  coś? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, kondziu622 napisał:

Poszukuję fachowca do wycięcia DPF w okolicach Koszalina  - ktoś,  coś? 

W trójmieście w Tune-Upie by to tobie ogarnęli bez problemu. Oczywiście jeśli 180 km w jedną stronę nie jest problemem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Jankus napisał:

W trójmieście w Tune-Upie by to tobie ogarnęli bez problemu. Oczywiście jeśli 180 km w jedną stronę nie jest problemem.

A jaka cena i ile czasu im to zajmuje? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kondziu622 Nie mam pojęcia. Mam benzyniaka, ale myślę że w ciągu jednego dnia się wyrobią. Program też zrobią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Pruszczu gdańskim Polecam Praust Moto, mega solidni,czas takiej operacji to kilka h :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie proszę o pomoc. We wrześniu wywaliłem dpf. i turbo strasznie świszczy cały czas. na wolnych obrotach na postoju jak jadę  na wolnych świszczy w cześniej tego nie było ., . ale pojechałem na chip zwiększyli mi moc ale powiedzieli że turbo może być przytarte i na wykresach pokazywało że przez krótką chwilę przeładowywało . Ale opowiem dalej . nie dawno ścigałem sie z a3 tez 2.0 tdi i jak dobrze wstawiłem dla paska to przewód od intelcoolerra rozpioł sie . troche sie przejąłem bo wiedziełem czego to jest przyczyna że turbno przeładowuje . ale opowiadam dalej żeby do sedna spr. mój szwagier miał tez 2.0 bmp wywalił dpf i turba nie było słychać  na wolnych. I po rozmowie z nim powiedział że jak jemu wycinali dpf  wywalili filtr i w tą puszkę coś wstawiali żeby turbo miało opór i tamten passat lepiej szedł  niż mój nawet teraz po chipie . mi sie wydaje że turbo nie ma teraz podciśnienia cały czas nabija (za lekko ma ) i nie wiem czy coś w puche wstawiają po wycieciu czy nie . martwie że o turbine bo ona tak ciągle nie może chodzić . i na hamowni na tuningu musiał go pare razy przeganiać żeby wykres był ludzki . wiec jedno pytanie czy wstawiają coś czy nie . bo moim zdaniem tak nie może być .

Edytowane przez damianpastuch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pomożecie ?? bo potrzebuje konkret odp . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy dźwięk wydechu po wycięciu dpf i wyłączeniu egr jest normalny? 

 

 

  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opisywałem w 2014 roku wycięcie DPFa i wstawienie emulatora. Przez 4 lata miałem spokój. W  2018 zaczął co 250 do 500 przejechanych km kopcić , a po przegonieniu na miesiąc miałem spokój. Jak by mnie miśki złapali podczas tego wypalania to na pewno stracił bym dowód - kłeby czarnego dymu za autem jak zasłona dymna w Astonie Martinie Jamesa Bonda.

Za namową mechanika pojechałem do super szpeca  od elektroniki samochodowej. Wyrzucił emulator , wgrał nowe oprogramowanie bez DPFa i teraz auto chodzi bez kopcenia dymienia i wypalania.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu montować emulatora. Najlepiej usunąć DPF fizycznie i programowo wyłączyć . A problemu już nie będzie z tym.

Jak macie do mnie blisko to zapraszam pomogę w DPF off Egr off itd.

Edytowane przez Pokonamwas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W PAssatach DPF można spokojnie wyprogramować, no chyba że ktoś chce go wymienić lub wyczyścić(jesli się do tego nadaje)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności