Skocz do zawartości
ric0

modul komfortu a sterowanie szyberdachem

Rekomendowane odpowiedzi

mam takie pytanie jakie modele modulow komfortu obsluguja szyber dach, podlanczalem 1JO959799 J, i nie otwieral szyberdachu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
modul komfortu a sterowanie szyberdachem - Dzisiaj, 19:56

mam takie pytanie jakie modele modulow komfortu obsluguja szyber dach, podlanczalem 1JO959799 J, i nie otwieral szyberdachu.

 

Ale nie jestem pewny czy moduł otwiera szyberdach a raczej zamyka go...

W pasku nie mam ale miałem w golfie to przy zamykaniu auta szyber... i szyby się zamykały ale przy otwieraniu kluczykiem przytrzymując kluczyk w pozycji otwierania otwierały się szyby a szyber... nie:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi nie chodzi o domykanie szyberdachu tylko jakie modele go wogole obsluguja, wiem ze z ostatnia literka R obsluguje a z J juz nie i mnie interesuje jakie jeszcze moga obslugiwac szyberdach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

po wymianie szyberdachu /stary się zepsuł/ sterowanie pokrętłem działa jak należy, ale nie zamyka się gdy zamykam przytrzymując zamykanie na pilocie /szyby się zamykają /. Czy trzeba coś aktywować przez vag?

 

Proszę o odpowiedź.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

 

po wymianie szyberdachu /stary się zepsuł/ sterowanie pokrętłem działa jak należy, ale nie zamyka się gdy zamykam przytrzymując zamykanie na pilocie /szyby się zamykają /. Czy trzeba coś aktywować przez vag?

 

Na youtube jest videorelacja o aktywowaniu domykania szyb i szyberdachu z kluczyka. Z tego co pamiętam, to do szyberdachu jest oddzielny wpis i trzeba tą funkcję aktywować.

 

 

Ja natomiast mam inny problem, nie otwiera mi się szyberdach tzn. próbuje się otworzyć, ale uchyla się na 1mm, niezależnie czy chcę go podnieść czy odsunąć. Ręcznie się otwiera za pomocą imbusa bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaki to wpis? Prosiłbym o wskazówkę na Polski Vag 4.9.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności