Komunikaty

Strona 11 z 11 PierwszyPierwszy ... 891011
Pokaż wyniki od 201 do 208 z 208

Wątek: Jaka instalacja gazowa?

Awatar Aleiz
    Imię
    Paweł
    Mieszka w
    Zielona Góra
    Samochód
    B5(3BG) 1.8 T 150KM (AWT), 2001
    ja mam staga 200 go fast, nie mogę narzekać. Wszystko działa jak powinno, żadnych błędów i czeków. Łatwa to samodzielnego ustawienia.

Imię
    Piotr
    Mieszka w
    Trzciana
    Samochód
    B5(3B) 1.8 T 150KM (ANB), 2001
    witam,
    założyłem nie dawno LPG BRC do Passat 1.8 t, ale niestety po 600 km padła jedna cewka zapłonowa, podobno standard. Pytanie jest, czy wymienić odrazu wszystkie czy czekać aż jedna po drugiej będzie padać, a może wytrzymają???

Awatar jofa-j1
    Imię
    Józef
    Mieszka w
    bedzin
    Samochód
    B6 1.6 102KM, 2008
    Sugerujesz że padają od lpg?

Awatar brzoza1234
    Imię
    łukasz
    Mieszka w
    Tu i tam
    Samochód
    B7 2.0 TDI 140KM, 2012
    Cytat Zamieszczone przez paseratti1.8t Zobacz posta
    witam,
    założyłem nie dawno LPG BRC do Passat 1.8 t, ale niestety po 600 km padła jedna cewka zapłonowa, podobno standard. Pytanie jest, czy wymienić odrazu wszystkie czy czekać aż jedna po drugiej będzie padać, a może wytrzymają???
    wymień jedną - nie wykluczone że będą padać następne.

Awatar gilbert0601
    Imię
    Rafał
    Mieszka w
    Bierutów
    Samochód
    B5(3BG) 2.8 V6 193KM (AMX) 4x4, 2001
    Tak, cewki to normalna. Wpoprzednim aucie miałem 1.8T z gazem, wymieniłem 2 cewki. Na szczęscie koszt średni i nie ma co rozpaczać. Koszt jazdy zrekompensuje wydatki .
    Pzdr.

Mój limuzin

Awatar kylos
    Imię
    Arek
    Mieszka w
    Warszawa
    Samochód
    Nie passat, 2005
    Koszty eksploatacji polskich instalacji czy to Stag , Lpgtech, KME czy inne są dużo niższe niż BRC albo Landi.
    Dobrze jest sobie skalkulować koszty utrzymania instalacji gazowej przez okres jej używania czyli 5-10 lat.
    serwis lpg warszawa, instalacje lpg warszawa, montaż instalacji LPG, Regulacja instalacji LPG sondą AFR. http://lpgmasters.pl

Imię
    Adam
    Mieszka w
    Opole
    Samochód
    B5(3BG) 1.9 TDI-PD 131KM (AWX), 2004
    a czemu uważasz że instalacja BRC jest droższa. Z tego co się orientowałem to np przeglądy są co 15 tysięcy a przy innych co 10 tysięcy to już przy dwóch przeglądach BRC daje różnicę jednego przeglądu. A to są koszta.

Imię
    Michał
    Mieszka w
    Augustów/Wasilków
    Samochód
    B5(3B) 1.8 20V 125KM (ADR), 1998
    Polecam zapoznać się z lekturą forum lpg. Po pierwsze przeglądy robi się co 10kkm, bo to tak samo jak z olejem. Chcesz to możesz i co 50 tysi wymieniać, twoja sprawa. Przegląd lpg to sprawdzenie map, sprawdzenie czy nie ma błędów w ecu auta, wymiana filtrów fazy ciekłej i fazy lotnej, sprawdzenie szczelności. Koszt takiego przeglądu jest niższy niż "piątka" porządnego oleju. Przeglądy w warsztacie który mi montował instalację robiłem do końca gwarancji. Po jej zakończeniu filtry już wymieniam sam, szczelność sprawdzam sam, a do warsztatu jeżdżę na komputer i ewentualne podstrojenie. Zamontowano mi komputer LPGTech, wtryski dragon, reduktor KME silver, faza lotna perfect blue, ciekła na zaworze omb. Wszystko na przewodach parker i nie mam z instalacją żadnych problemów, a zrobiłem w 3 lata 60kkm. Polecam gorąco lekturę forum lpg oraz zdjęcia montaży w dziale "mega drut team". Problem z instalacją BRC polega na tym, że większość instalatorów wrzuca ją pod maskę jak wypadnie z kartonu i jest jeden wielki makaron. Z pozoru działa prawidłowo ale po pewnym czasie okazuje się że głowica, zawory i ich gniazda są odmiennego zdania.
    Najważniejszym elementem jest instalator. Jeżeli robi lovato od 10 lat i może pochwalić się solidnymi montażami, umie to wystroić to będzie dobrym wyborem. Ja mieszkam na Podlasiu i w Białymstoku mam siedziby AC Stag i LPGtech z firmowymi warsztatami więc wybrałem to co uznałem za słuszne. U Ciebie nie wiem jak jest ale na forum lpg z pewnością znajdziesz godny warsztat w okolicy.
    SS1200 w dziurce
    Herbatnik I + DM-432MT na pokładzie
    27,180MHz lub 27,280MHz - wywołanie Michał_Wasilków
    Do usłyszenia i pogadania! 73!

Strona 11 z 11 PierwszyPierwszy ... 891011

Uprawnienia umieszczania postów