Skocz do zawartości
tomekfa

Uszczelka anteny dachowej Variant B4

Rekomendowane odpowiedzi

W moim autku guma uszczelka na której stoi antena wykruszyła się (od ciepła i słońca). Czy jedyną możliwością jest zakup przyzwoitej podróbki z Allegro za 80 zł (pasuje łącze - jeden przewód), czy też można dokupić sam element gumowy? Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Koszt ori anteny 3A0035505C to bagatela 70 ojro :eek:. Wymieniałem kiedyś bacik z anteną i pasowała od jakiejś skody, toczka w toczkę taka sama z gumką- koszt około 40PLN.

 

Pozdrawiam Andrzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W moim autku guma uszczelka na której stoi antena wykruszyła się (od ciepła i słońca). Czy jedyną możliwością jest zakup przyzwoitej podróbki z Allegro za 80 zł (pasuje łącze - jeden przewód), czy też można dokupić sam element gumowy? Pozdrawiam.

 

Cześć, ja kupowałem sam element gumowy, jest dostępny jako zestaw naprawczy w ASO, nie pamiętam ceny ale była całkiem przystępna. Co prawda sprawa dotyczyła mojego obecnego samochodu (B5FL) ale miałem kiedyś B4 i raczej nie ma żadnej różnicy w antenie. Teraz nie mam czasu, ale przypomnij mi jutro na PW postaram sie odgrzebać temat i podam Ci nr części.

 

//edit

Już znalazłem, przeglądnij poniższy temat, tam podawałem nr części i cene.

 

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=27265&highlight=anteny+naprawczy

 

Pozdrawaim

Edytowane przez dtambor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może samemu kawałek gumy dociąć na wymiar:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo czarny silikon:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sylikon według mnie odpada, zostanie ślad, a guma nie zostawi śladu, można troche nim posmarowac wejscie przewodui sama gume przykleic do spodu uchwytu anteny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

U mnie sytuacja była podobna, chociaż nie analogiczna. Cofając na polnej drodze ułamałem bat. A że antena swoje juz miała, więc kupiłem oryginał od skody. Jest dokładnie taki sam, wtyczka lekko inna, ale przelutowałem swoją. Moge dodać tylko tyle, że te nowe maja lepsze wzmacniacze w podstawce. Radio sporo lepiej działa.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ile dałeś tak dla wiadomości????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
może samemu kawałek gumy dociąć
albo czarny silikon

A najlepiej na drucik niech przywiąże... Dużo rozbitków stoi na szrotach. Na pewno z jakiegoś wyjmiesz taką uszczelkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ile dałeś tak dla wiadomości????

 

Tak po znajomości koło 40 zł.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odkop roku :wojak

 

 

Szukam uszczelki anteny do B4 kombi. Cena nowej jest troszkę nie adekwatna do oferowanego produktu (~50zł)... więc szukam czegoś innego

 

 

czy uszczelka pod antenę w B5 i B4 jest taka sama?

 

lub czy uszczelka z takiej anteny będzie pasowała do ori stopki http://allegro.pl/antena-samochodowa-vw-audi-seat-skoda-toyota-opel-i4771674584.html

Edytowane przez adams

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności