Skocz do zawartości
miro_102

Tylna klapa kombi

Rekomendowane odpowiedzi

Wie ktoś, czy tylna klapa z b4 pasuje do b3 kombi i czy są takie same silniki wycieraczki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mowią ze nie pasuje. ale juz niejednego ewenementa widziałem z klapa b4 w b3 tak ze bez problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klapa pasuje z niedawno robiłem taką przekładkę.

Jak ktoś chętny to opiszę co i jak najlepiej aby mieć jak najmniej kłopotów potem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Klapa pasuje z niedawno robiłem taką przekładkę.

Jak ktoś chętny to opiszę co i jak najlepiej aby mieć jak najmniej kłopotów potem.

Opisuj i wrzucimy do Warsztatu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klapa wchodzi bez problemu, stare zawiasy siłowniki tylko trzeba załozyć zamek i zatrzask od b-4, lampy tez wchodzą lekko trzeba otwór powiększyć w narożnikach i jest miodzio. :-D

http://picasaweb.google.de/navik.pl/ForumVwPassatPlZLOTSolinaTelesnica1416Sierpnia?authkey=Gv1sRgCLm4qt6Swe-fDw&feat=directlink#5373353387906797858 zobacz tą fotkę

Edytowane przez koxi30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam że warto zostawić całą elektrykę ze starej klapy, mechanizm wycieraczki pasuje z B3 do B4. Lampy najlepiej jak by miały wtyczki gdyż te od b3 są trochę inne.

Elektrykę najlepiej wytargać całą z klapy i nie ciąć jej, po zamontowaniu klapy od b4 poprzeciągać ją z powrotem. W karoserii jest trochę zabawy z wycinaniem blachy na rogach i nawiercaniem nowych otworów, gdyż te od B3 nie podchodzą pod nowe lampy. Następnie trzeba trochę poprzerabiać wtyczki od lamp, bo jak wiadomo B4 ma inny układ żarówek.Wszystkie osłony plastikowe pasują idealnie z B3 do B4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korzystając ze świeżości tematu proszę o podanie przepisu na montaż klapy-rozchodzi mnie się głównie o te wszystkie kabelki i sposób w jaki je połączyć. Otóż w klapie co ją kupiłem wszystkie połączenia zostały na szrocie przy demontażu przecięte nożem i teraz mam je sobie sztukować czy lepiej przełożyć całą nie ciętą wiąchę ze starej klapy? za ewentualne podpowiedzi thx!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj wyżej co pisałem, nie boli:634:

Wiązką od B4 jest inna wiec miałbyś trochę roboty z wtyczkami i pierdołami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności