Skocz do zawartości
stasiu22

problem kontolek i sygnału!!!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów mam mały problem w moim pasacie b5 poniewaz niedawno kupiłem kabelek do vaga i bawiac sie zrobiłem test wyjsc co nastepnie znikła mi kontrolka poziomu spryskiwaczy ale zato właczyła sie kontorlka zużytych okładzin hamulcowych a takze właczył sie sygnał dzwiekowy np jak mam kluczyk w stacyjce to słychac ten dzwiek a takze podczas jazdy na autostradzie przekraczam 130km/h i słysze ten sygnał znowu jak zwolnie sie wyłancza ;/ wiec mam bardzo duża proźbe moze ktos powie jak wyłaczyc ten dzwięk powyzej 130km/h a takze jak właczyc ta kontorlke spryskiwaczy z gory dziekuje i czekam na odp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
niedawno kupiłem kabelek do vaga i bawiac sie zrobiłem test wyjsc co nastepnie znikła mi kontrolka poziomu spryskiwaczy ale zato właczyła sie kontorlka zużytych okładzin hamulcowych a takze właczył sie sygnał dzwiekowy np jak mam kluczyk w stacyjce to słychac ten dzwiek a takze podczas jazdy na autostradzie przekraczam 130km/h i słysze ten sygnał znowu jak zwolnie sie wyłancza

Czyli bawiłeś się też w przekodowanie licznika, a trzeba było forum sobie przejrzeć dokładnie.

http://forum.vw-passat.pl/showpost.php?p=450741&postcount=34

Kliknij w ten link, tam masz podane jakie cyferki trzeba wpisać żeby zakodować odpowiednio licznik. poczytaj cały temat to będziesz wiedział z czym to się je :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki kolego bardzo doszełem wreszcie do tego i zkapowałem o co chodzi Tylko mam jeszcze jeden problem z tempomatem a mianowicie mi nie działa a na kierownicy mam włacznik on off gdy go włacze auto zaczyna cały czas wyc i nie idzie niczym wyłaczyć tego wycia tylko wyciagajac przekaznik nr. 73(tak na nim pisze) wiec moze wiecie o co chodzi??? z góry dziekuje i czekam na odp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności