Skocz do zawartości
Charakterek

Przerobiony anglik - na co zwracać uwagę - poradnik

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie sprawa jest dziwna, bo przy montażu gazu, gazownik stwierdził, że auto jest po przekładce z Anglika. Wywnioskował to po podłączeniu komputera pod auto... Dziwną sprawą to nazwałem ponieważ przeglądałem wszystkie wymienione tu różnice między Anglikiem i Europejczykiem i wychodzi na to że mam europejską wersję. Nie mam ani jednego elementu, który by świadczył o przekładce. Ponad to mam książkę serwisową z wklejoną w niej nakleją wprost z auta, w której kody wyposażenia zgadzają się z wyposażeniem w aucie, a ostatni serwis miał w 2008 roku. W Niemczech. Trochę mnie zmieszało to co mi powiedział, zwłaszcza że kupiłem go od gościa, który go używał przez 3 lata w kraju i sam go sprowadził do PL. (mam na to wszystkie papiery Kopie Brief itp. Wiec stwierdzam iz mój "znawca" od gazu nie miał racji... A skoro nie miał racji to jaki miał w tym interes żeby mi takie głupoty wciskać? O.o Palant.:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może chciał błysnąć i w ten sposób podnieść swoje akcje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie ja kupiłem anglika nieświadomie ale nie narzekam poprzedni właściciel dbał o niego wszystko robione na czas jedynie problem z klimatronikiem działa na odwrót prośba dajcie namiar na zrobienie tego jakiś link

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka_k88

handlarze mają to do siebie, że praktycznie zawsze i wszędzie są w stanie oszukać, wykiwać, wprowadzić w maliny klienta, a on im jeszcze podziękuje za miłą obsługę. masakra, trzeba się fest pilnować i nie wierzyć w żadne ich słowo ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mieszkam w Anglii ale w lecie będę wracał na stałe do Polski. Kupilem tu 4 letniego tourana i myslalem zeby w polsce przerobic go na prawą srtronę (żona nie chce jezdzic z kierownica po prawej). Jak myslicie, ile mnie moze kosztowac ta cala impreza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super poradnik, grzanie foteli nie po tej stronie pewnie było by podejrzane ale na hamulec ręczny chyba wcale nie zwracałbym uwagi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mieszkam w Anglii ale w lecie będę wracał na stałe do Polski. Kupilem tu 4 letniego tourana i myslalem zeby w polsce przerobic go na prawą srtronę (żona nie chce jezdzic z kierownica po prawej). Jak myslicie, ile mnie moze kosztowac ta cala impreza?

 

po wiecej informacji zapraszam na stronke sa tu terz adresy warsztatow zajmujacych sie przekladkami

http://angliki.info/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tak troszkę może naiwnie.A nie łatwiej podać VIN na autoraport.pl i grzebać dalej jak coś nie wyjdzie, lub wyjdzie nie tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności