Skocz do zawartości
Koćko

Gdzie tanio ubezpieczenie OC

Rekomendowane odpowiedzi

Gość therror_wwa

Proszę oto aktualny kod do AXA: 3489009

 

Należy wybrać promocję : Rozdawaj ZNIŻKI Znajomym - na samym dole kalkulatora składek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Bender

Passat to auto, które różni ubezpieczyciele różnie traktują, czasem maja fajne ceny, czasem te ceny są straszne. Tu jest porównanie wysokości składek oc i ac dla passata B6 w takich firmach jak axa direct, aviva, link4 itd... różnica w cenie OC między tymi firmami przyprawia o zawrót głowy. Między najtańszą a najdroższą z firm jest prawie 1300 zł rozbieżności i to przy założeniu że kierowca ma maksymalne zniżki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi za mojego paska w mBanku wyliczyli 320 zł :jupi max max zniżki. Jestem pod wrażeniem bo następna była benefia za 418 zł....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio gdzieś był artykuł o tanich ubezpieczeniach i potem kłopotach w zwrocie kasy...

chodziło o firmy ubezp. zagraniczne egzystujące na naszym rynku i o tym co się wyprawiają na rodzimych rynkach... i o problemach z egzekucją bo firma zarejestrowana poza granicami...

wymieniali chyba AXA, Proama i jeszcze jakaś trzecia była... ja znajdę to wrzucę linka....

a podstawowo chodziło jak zwykle o dumping cenowy i póki są naganiani chętni do płacenia składek to starcza na starych ale jak zabraknie napływu nowych to zbraknie kasy na odszkodowania....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mojego Passata 1.6 ubezpieczyłem w Compensie. Oczywiście na mojego ojca który ma 50% zniżek i wyszło mi 220 zł pierwszej raty i 180 zł drugiej. Jest to samo OC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zakładam nowego tematu więc napisze tutaj. Gdzie ubezpieczacie swoje auta gdzie wychodzi korzystnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AVIVA OC+NNW pełne zniżki 489 zł. Pasiasty jak w profilu. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy ubezpieczony?

 

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie zakładam nowego tematu więc napisze tutaj. Gdzie ubezpieczacie swoje auta gdzie wychodzi korzystnie.

czynników mających wpływ na sumę ubezpieczenia jest tyle że każdy napisze tutaj o innym ubezpieczycielu a prawda jest taka że chcąc ubezpieczyć jak najtaniej to trzeba trochę pojeździć i się popytać w różnych biurach bo każdy może ci inaczej trochę policzyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kiedy ubezpieczony?

 

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka

 

Jeżeli o mnie chodzi to od 10 grudnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a Ja trafiłem promocję i AC+OC+NNW+AS wyszło w promocyjnej cenie tylko 4,2K :) oczywiście nie w pasku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli o mnie chodzi to od 10 grudnia

No to nieźle trzeba przyznać

 

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to nieźle trzeba przyznać

no też mi nogi podcięło :blady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parę chwil temu w Benefii OC 445zł, Passat jak w profilu, pełne zniżki taty + ja jako współwłaściciel :)

 

Wysłane z mojego D6633 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy wysokość OC zależy w bardzo dużej mierze od waszego miejsca zamieszkania, ja robiąc kalkulacje z Ciekawości, sprawdzałem jak się ma dla takiego Świdnika/Lublina jak u mnie, i np Zamościa i co??? --- ten sam samochód te same dane, stawka na Lublin wyższa prawie o 150zł co przy kwocie 578 którą mi wyliczyli to 25% ceny Ubezpieczenia, to samo z miejscem zamieszkania w Zamościu miałbym za 430zł

Dla Warszawy np. jak liczyłem wyszło 819 zł również wszystkie te same dane oprócz miejsca zamieszkania, więc np do takiego Zamościa o 90% więcej

 

kalkulacje robione przy pomocy Rankomatu oraz kalkulatora Mbanku w AXA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że to urządzenie mierzy również prędkość także jak ktoś jeździ nie przepisowo to może mu stawka podskoczyć w górę bo będzie w grupie ryzyka. Tak samo jak podasz za mały przebieg np 10000 km a zrobisz 20000 też możliwe że będzie trzeba dopłacić. Poza tym ja bym się w życiu nie zgodził na taką inwigilacje...

 

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To rozwiązanie albo dla bogatych albo dla tych którzy się boją przekroczyć prędkości czyli dla prawie nikogo.

Chyba tylko 1 na 10 leci 90 km/h w trasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nie sadzę aby ro rozwiązanie było sensowne, może jedynie dla tych którzy jeżdżą naprawdę bardzo wolno i często stanowią większe zagrożenie niż "normalni" użytkownicy ruchu. Poza tym pamiętajmy o wzroście i to drastycznym- składki OC, nie wspominając już o AC. Mi kończy się w czerwcu, niezależnie od TU koszty mogą być naprawdę ponad 2 razy wyższe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poza tym pamiętajmy o wzroście i to drastycznym- składki OC, nie wspominając już o AC.

Ja tego nie potwierdzam. O ile OC wzrosło drastycznie, o tyle AC za passata z 2014r płacę podobnie co za passata z 2007r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności