Skocz do zawartości
Gość jankes

Problem z Kluczykiem oraz zamkiem

Rekomendowane odpowiedzi

Gość jankes

Witam wszystkich posiadaczy VW Passata

mam kilka problemów,szukałem już na tym forum w FAQ oraz postach ale nie znalazłem wiec pytam:

1.Mam kluczyk z okrągłymi guziczkami (dwoma) i nie działa, wymieniłem bateryjkę ale nadal nie działa, passat jest z roku 1997, niewiem jak w tym modelu sparować kluczyk, pozatym mimo wymiany bateryjki dioda w kluczyku sie nie zapala,wiec niewiem czy to bateryjka zepsuta czy tez kluczyk czy brak sparowania?? prosze o wskazowke,

odnosnie parowania w instrukcji jest cos napisane o jakims myku z radjem ale niemoge rozkminic o co chodzi (instrukcja po angielsku)

2.Druga sprawa to problem z tylnim zamkiem, tj,zamyka sie ale nie otwiera,czasami zamknie ale niezawsze,

jak to ugryźć ,rozebrać drzwi i czyścic styki czy szukać modułu komfortu pod siedzeniem.

dziekuje z gory za wszelkie informacje i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po mojemu to zamek/zamki ale wszystko i tak schodzi się do komfortu. Kluczyki trzeba kodować i dopasowywać (zwłaszcza po wymianie bateri - ale wszystko już było opisane tyle razy ile jest samochodów - Najpierw zapoznaj się z tym tematem Diagnostyka - Dopasowanie opcji modułu komfortu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jankes

dobra,może inaczej,czy u mnie występuje ten moduł komfortu??

na forum nie mogę znaleźć jak zakodować kluczyk w VW passat z roku 1997 (standardowy klucz na dwa okrągłe przyciski),nie mam VAGa, jest coś opisane od modelu 1999.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej podjedź do kogoś kto zajmuje się Alarmami lub Elektroniką - będzie bardziej kompetentny i naprawa chyba będzie tańsza. Moduł komfortu jest w każdym passacie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jankes

jasne,najlepiej isc na łatwizne i jechac do elektryka....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jasne,najlepiej isc na łatwizne i jechac do elektryka....

Kolega Marek wszystko Ci napisał i podał linki to czego Ty jeszcze chcesz? Kup sobie interfejs i sobie zakoduj a jak nie to jedź do ....... elektryka

Dziękuje byś powiedział

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hha

W 1997 mógł być zastosowany tylko centralny zamek a nie moduł komfortu.

 

Jednak i ja podpowiem tyle, żeby jechać do elektryka i załatwić w zasadzie sprawę od ręki.

Niejedokrotnie taka porada jest najlepszą z możliwych.

 

HHA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jankes

a moze odpowiedz jest taka że tylko od 1999r idzie zakodowac metoda z naciskaniem przyciskow w drziwach i na kluczyku a wczesniejsze wersje trzeba wagiem potraktowac??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

komfort1996co5.th.jpg

 

Komfort Jest na 100% i "Zentral" też jest obsługiwany - więc da się VAGiem - tak jak napisałem podjedź do kogoś kto się zajmuje ELEKTRONIKĄ SAM - to szybko podłączy się do autka i sprawdzi (może coś nie działa lub są błędy które trzeba wykasować).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jankes

ok,okolice poznania jakies namiary na warsztat w tym temacie??

pozdrawiam i dzieki za informacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności