Skocz do zawartości
zydek-z1

Problemy z ciśnieniem układu chłodzenia POMOCY 2.8 vr6

Rekomendowane odpowiedzi

witam. mam bardzo duży problem z którym nie mogę się uporać tak więc opiszę sytuację od początku problemu.

 

1. przeciekająca obudowa termostatu (wymieniłem)

2. rura od pompy wodnej do termostatu (wymieniłem)

3. nagrzewnica uszkodziła się para buchała do środka auta nagrzewnica (wymieniona), ale rurki narazie złączone bałem się ryzykować żeby podłączyć trochę dużo z tym było roboty więc szkoda jak ma buchnąć znowu

 

problem to temperatura która dochodzi nawet do 120 stopni i para ze zbiorniczka wyrównawczego. proszę o pomoc NIGDY NIE MIAŁEM Z TYM AUTKIEM PROBLEMÓW ZAWSZE BYŁO PIESZCZONE NAWET NA GAZIKU KTÓRY ZAŁOŻONY BYŁ 4 M-CE TEMU CHODZIŁ O.K.Co się stało, gdy tylko wystawiłem go an allegro :mad: to takie cuda, aż płakać mi się chce jak "PARÓJE". POMÓŻCIE, PODPOWIEDZCIE COŚ PROSZĘ, sprzedaje go tylko dlatego, że dotację dostałem z urzędu pracy i auto kupiłem na firmę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
problem to temperatura która dochodzi nawet do 120 stopni i para ze zbiorniczka wyrównawczego. proszę o pomoc
czy na pewno termostat sie otwiera?? A może sprawdź jeszcze czy załącza się wentylator chłodnicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

być może ,że szykuje ci się poważniejsza robota.Prawdopodobnie uszczelka pod głowicą do wymiany. Ale sprawdź jeszcze raz ten wentylator czy zawsze się włącza.No i czy za każdym razem temperatura dochodzi do 120 stopni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co z korkiem zbiorniczka ? Wymieniałeś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ale właśnie miałem pisać bo czytałem o tym na forum tutaj jutro wymienię, silnik o.k pracuje chodzi tak jak wcześniej tylko para ze zbiorniczka,zaparowane szybki przy 110-120 stopni a zawsze max to było 106 H.JNIA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

korek wymieniony nie pomogło auto w warsztacie:636:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznaj się,sam popsułeś żeby nie sprzedać:D

Najlepiej to powiedz zonie,ze teraz to dostaniesz za niego 2t zł i nie warto sprzedawać:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elektryczna pompka wody pracuje? Pompa wody ma jeszcze łopatki? (wersje plastikowe lubią sobie pękać)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności