Skocz do zawartości
Gość mat

Emblematy w B5

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mat

Witam!

 

Mam pytanie do znawców Passatów. Dokładnie chodzi mi o Passata B5 Variant 1,9 TDI z 1999r.

Czy były edycje (wersje), które nie posiadały emblematów "PASSAT" oraz "TDI" na tylnej klapie?

 

Pytam, bo nie wiem czy ich brak może świadczyć o wypadkowej historii auta, czy też po prostu były egzemplarze, które fabrycznie nie posiadały tych znaczków?

 

 

 

pozdrawiam,

Mateusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma samochodów ktore wyszły z fabryki bez tylnich znaczków :) Ale raczej tym ja bym sie nie przejmował... u mnie kolo po prostu je zdją... zreszta nie ma śladów żadnego bicia w tył... zdjąć mozna wszystko oprócz loga VW bo ono jest zdaje sie przykrecone od wewnatrz... a reszte suszarka + żyłka i wszystko złazi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcą.

sam poza logo VW nie mam nic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rapix

wychodziłi z fabryki Passaty w którym nie bylo znaczków passat albo TDI.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za dodatkowe 40 ojro firma na życzenie klienta nie naklejała żadnych znaczków. Można tak zrobić do dziś. Najczęściej rezygnowali z tego posiadacze dość mocnych fur, którzy ciut się bali o złodziei...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość artiszek

Tak, wychodzily takie passaty :lol: mój również nie ma niczego poza logiem i na pewno ich wczesniej nie sciągnięto!! :razz:

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e tam za dodatkowe, bawiłem się konfiguratorem nowego paska na stronie vw (B6) i to jest za free :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
e tam za dodatkowe, bawiłem się konfiguratorem nowego paska na stronie vw (B6) i to jest za free :)

 

Teraz za free, a wcześniej niekoniecznie :) czasy się zmieniają. teraz w pasku climatronic jest w standardzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo teraz passat to wyższa półka :) szkoda że blachy ma huj... osobiście nie wiem czy bym kupił B6 :/ chyba raczej nie.. bym poczekał i dołozył troszke i kupił phateona :) czy jak to tam sie pisze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co ma złe? blachy? w jakim sensie bo chyba coś Ci się pomerdało :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze chodzilo mu o to, ze jest brzydki? Mi sie tam podoba, o wiele ladniejszy od B5 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo mi sie podoba :) Ale słyszałem że są pierwsze problemy z blacha... mimo że przecież samochod ma niecały roczek :| Tak gdzies czytałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dadun

ja zazyczylem sobie usuniecie tych napisow w ASO gdy jeszcze do nich jezdzilem ;-), mam na to fakturke :wink: jakby kto podejzewal iz bity :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mat

No więc przypuszczam, że w moim Passacie ich gość po prostu nie montował. Przynajmniej tak sądzę bo żadnych napraw powypadkowych raczej nie było.

 

 

A co do B6 to kwestia gustu - mnie się podoba.

 

 

pozdrawiam,

Mateusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno wychodzily takie wersje bez emblematow na tylnej klapie-sam takiego posiadam i raczej nikt ich wczesniej nie zdejmowal(jestem 2 wlascicielem)a auto jest bezwypadkowe.Widzialem juz kilka paskow bez tych znaczkow.Mysle ze te co nie maja nic z tylu to maja kierownice i siedzenia sportowe ale to tylko moje spostrzezenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja to chyba sobie nakleje 1,4 na tylnia klape <lol2> :) ludzie mieć pod maska 1.8T albo V6 i z tyłu nalepić 1,4 - 1.6l :) chciałbym widzieć miny tych dresów w ich przecudnych rekinkach :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fatboyx

Apropos, to mam takiego znajomego, który ma Mercedesa W210 E55 AMG bez pakietu stylizacyjnego AMG, na fabrycznych felgach MB, z napisem E 200 :) Bardzo mi się takie zachowanie zawsze podobało. Jakbym miał W8 to też bym nakleił 1,6 od Golfa..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość BARANMC

Moj kumpej w Audi S6 (94 rok V8) przykleił tdi , ostatnio koles cos swirował BMW 7 , wyobrazcie sobie jego mine jak dostał baty i to takie solidne, jak by bylo tego małe to jechali we dwoch Golf 2,0 16v (150km) i tez zchlostał tego typa z BMW. Mina typa i jego blond pindzi wynagrodziła im wszystkie krzywdy tego swiata. :D:D:D A co do tematu to paski bez znacza są czesto spotykane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sticer tuning fajna rzecz :) Znam pare takich przykladow, jak np.:

REN z oplem combo do ktorego wcisnal 2.0T z pi razy drzwi 300KM. Teraz juz sie nikt na to nie nabierze bo samochod znany ale wiele osob na drodze zadziwil.

WOW, moj znajomy z forum Opla (kiedys mialem corse) ktory zrobil swapa w corsie na 2.0. Tutaj stronka dla zainteresowanych http://www.c20rsa.com/

Najlepsze jednak byl duzy fiat (Fiat 125p) z silnikiem 2.0 na sportowym zawiasie. Rany, jak to latalo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie ja sam sam Passata na którym nie ma z tyłu żadnych znaczków od nowości. a emblemat VW jest cały czarny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności