Skocz do zawartości
wiolkor

centralny zamek

Rekomendowane odpowiedzi

witam no i padło wreszcie na mojego po zamknięciu cały czas pompuje wiem ze to wina

wlewu paliwa domyślam się ze jest nieszczelność to już wszystko wiem bo sobie poczytałem ale jak się dostać do tego zamka od strony wlewu czy od środka gdzie jest siłownik od klapki wlewu czy muszę rozbierać cały bok bagażnika ? :zawstydzony:

proszę o pomoc bo to właśnie dziś teraz 22.43 się stało jutro chce rano robić

ludziska napiszcie jak wiecie bo chciałbym już jechać do domu a tam neta nie mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nieciekawie, bo pracująca pompka informuje przechodniów, że auto nie jest zabezpieczone.

Najprościej jest załamać wężyk. Wtedy powietrze nie ucieka, ani nie jest zasysane. Pompka od razu sie wyłączy.

Pytanie tylko, skąd masz pewność, że chodzi o wlew, bo może to być równie dobrze nieszczelność w zupełnie innym miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak masz combi to może uda ci się dostać bez rozbierania palstików, ale wątpie (juz nie pamiętam...).

Tak jak kolega wyzej napisał weź załam wężyk co idzie do siłowniczka i zobaczysz czy pompka się wyłączy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już sobie poradziłem gumka która nachodzi na siłownik w miejscu gdzie wchodzi do siłownika bolec zamykający wlew się przetarła ze starości i ucieka powietrze.Poszukałem w sobote rano i znalazłem ale dzięki za odpowiedzi na szczęście nie było problemu ze znalezieniem tego siłownika bo jest na wierzchu ale w piątek po ciemku nie widziałem dlatego pisałem posta o pomoc jeszcze po nocy.

A wiedziałem ze to wlew bo jak wciskałem od strony klapki wlewu bolec do środka to pompka przestawała chodzić.

No to tyle Szczęśliwego Nowego Roku dla wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to dobrze ze usunąłeś usterkę;))))

Pozdrawiam >>>JACEK<<<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności