Skocz do zawartości
mati_09-94

DYWANIKI GUMOWE NA ZIME, gdzie i za ile?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

chciałbym zakupić do swojego Pasia dywaniki gumowe na zime, ponieważ mam tylko welurowe. Gdzie kupić jakieś ładne NIE UNIWERSALNE tylko 100% pasujące, pytałem w paru sklepach to maja tylko uniwersalne...

ktore wygladaja jak wygladaja. Gdzie wy kupiliście tylko na allegro czy jest jeszcze gdzies mozliwosc kupienia, chce wydać max 100zl z wysyłką.

Nie chce kupić uniwersalnych za 45zl i docinac, bo to w takim aucie nie ladnie wyglada.

 

CZEKAM NA WASZE ODPOWIEDZI

pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na allegro, petex, 100 zł zapłaciłem. Mają stopery. (musisz podac jaki typ i na jakim dywaniku mają byc) Ogólnie świetne, POLECAM !

 

http://allegro.pl/listing/search.php?sg=0&string=dywaniki+petex+passat+b6

 

 

Te po 50 pln miałem w be 5. Kiszka troche była, bo się strasznie szybko wycierały, (raz na rok wymiana dywanika kierowcy, przebieg ok 35 tys km) A dywanik od pasazera od wyciągania się "potargał". Nie wiem czy wysoka rynienka nie będzie przeszkadzała w przesuwaniu fotela. W be5 mi przeszkadzało, a w be6 fotele chodzą świetnie lekko.

Edytowane przez Michal.Enter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na giełdę na Rybitwach nie masz po co jechać.Są dedykowane do Passata,ale z tych najtańszych(50 pln).Większy wybór jest na Allegro i można wybrać droższe,ale lepszej jakości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie, http://allegro.pl/item751513394_niemieckie_dywaniki_gumowe_vw_passat_b6_2005.html.

 

Leżą idealnie, mają wycięcia na fabryczne stopery. Bardzo dobre wykonanie. Kupiłem w Łodzi na ul Pogonowskiego 84/86. Wystawiają się też na Allegro, cena była OK, 90 PLN.

 

:cool::cool::cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam zamiar kupic te:

 

http://www.allegro.pl/item790942099_dywaniki_gumowe_petex_vw_passat_b6_od_2006.html

 

co wy na nie powiecie? FIRMA PETEX, mowicie ze dobra to może sie bedą czymały, tylko ciekawe czy te otwory mam wyciac sam czy bedą wyciete (stopery) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem w zeszłym roku w Marko. Kosztowały 100PLN. Są uniwersalne. Idealnie pasują do Paska. Dodatkowy atut to, że mają wysoki brzeg i nawet w przypadku dużej ilości śniegu zimą (dzieci), woda nie wylewa się na podłogę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

michasek: j ama takie tylko z innej aukcji od producenta chyba z warszawy i aukcja byla pod B6 powem ze rewelacja duze ranty gwarantuja ze nic nie wydostanie sie na wykladzine testuje od miesiaca poki co polecam bardzo dalem 100 z przesylka a firma sama je robi ma Dekry test na nie

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te petex są idealnie dopasowane. Przy zamówieniu podajesz jaki typ stoperow masz(okrągłe czy owalne) i na jakich dywanikach chcesz (wszystkie czy przednie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też polecam dywaniki firmy PENTAX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem oryginały w serwisie i jestem bardzo zadowolony dałem cos ok 136 zł za przód i 125 za tył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłem oryginały w serwisie i jestem bardzo zadowolony dałem cos ok 136 zł za przód i 125 za tył.
Ok Artur tyko czy jakośc jest adekwatna do ceny 261zł to takich z #2 to prawie 3 komplety, nawet jakby je wymienic co roku to masz trzy lata a orginalne wytrzymają trzy lata i ok 100tys przebiegu auta.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No może też masz rację, ale ja użytkuję gumy tylko w okresie jesienno/zimowym, na wiosnę lato mam także oryginalne welurki do środka :) po prostu mi to pasuje a ludzie są różni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No może też masz rację, ale ja użytkuję gumy tylko w okresie jesienno/zimowym, na wiosnę lato mam także oryginalne welurki do środka :) po prostu mi to pasuje a ludzie są różni.

No jasne przecież to ty masz się czuc dobrze w swoim aucie.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi zostały po B5 ... w B6 są mniejsze więc dociąłem na wzór welurowych i pasują też idealnie ;) a 100 PLN zostało w kieszeni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mi zostały po B5 ... w B6 są mniejsze więc dociąłem na wzór welurowych i pasują też idealnie a 100 PLN zostało w kieszeni

doskonały pomysł,kolega nie ma zrobić z bielizną po zmarłej teściowej,już do niego dzwonię,teściowa była słuszniejszych rozmiarów niż małżonka,więc niech dotnie i zszyje zimowe galoty,prezent na gwiazdkę jak znalazł a parę groszy w kieszeni:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kupowałem w serwisie w Warszawie i koszt 120 PLN. za komplet tył i przód.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności