Skocz do zawartości
zed1200

Wymiana chłodnicy "wody" w b3

Rekomendowane odpowiedzi

Prawdo podobnie pociekła w moim paku chłodnica (stary defekt, który przez jakiś czas nie odzywał się). W związku z tym mam pytania:

- na co szczególnie zwrócić uwagę przy zakupie nowej chołodnicy;

- na co zwracac uwagę przy wymianie chłodnicy;

- lepiej kupić w sklepie czy na allegro;

- wymiana chłodnicy to trudne zadanie czy też nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wymiana chłodnicy to trudne zadanie czy też nie.

Nie

na co szczególnie zwrócić uwagę przy zakupie nowej chołodnicy;

Na to, czy na pewno jest taka jak ma być u Ciebie w aucie. Generalnie chodzi o jej wymiary.

na co zwracac uwagę przy wymianie chłodnicy;

Chyba tylko na to aby jej nie uszkodzić, no i sprawdź czy węże są dobrze podłączone i zabezpieczone przed przypadkowym zsunięciem się. I czy masz przykręcony i podłączony czujnik wentylatora.

lepiej kupić w sklepie czy na allegro;

Zostawię to innym do oceny. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze warto spytać w sklepie ile by kosztowała taka chłodnica. Bo w razie problemów to do sklepu bliżej niż przez allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiłem na Alledrogo nową chłodnice i jak na razie nie ma problemów a to już 2 lata (wtedy za 100 zł + wys.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na forum znalazłem wymiary chłodnicy do mojego silnika i kupiłem na allegro. Już dwa lata i działa bez problemów.

A to taki mój mały manual jak wymieniałem chłodnicę. Może Ci się przyda

klik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.bigduo.pl/szukaj/index.php?rs=80&nf=17017&firma=FIRMA%20SAD%C5%81O%20CH%C5%81ODNICE%20Zygmunt%20Sad%C5%82o

ZAJRZYJ TUTAJ.FIRMA ZJADŁA ZĘBY NA UKŁADACH CHŁODZENIA PRAKTYCZNIE WE WSZYSTKI CO JEŹDZI I JEST CHŁODZONE CIECZĄ.PRODUKTY BARDZO DOBRE BO SAM W TYM ROKU WYMIENIAŁEM W SWOIM B4 A ŻE DO SOŚNICOWIC MAM 70 KM TO POJECHAŁEM OSOBIŚCIE BO ZALEŻAŁO MI NA CZASIE.BEZ OBAW ŻE COŚ NIE ZAPASUJE BO SĄ W STANIE DOJŚĆ PO TYPIE NADWOZIA I OZNACZENIU SILNIKA DOBIORĄ TO CO POTRZEBUJESZ.POZDRAWIAM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam chłodnice od użytkownika tego forum, mianowicie: Miron77

Kupiłem u niego chłodnicę Behr w okazyjnej cenie, od dziś już jest w samochodzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności