Skocz do zawartości
alsz82

Jakie felgi stalowe kupic?? (obniżony)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie, i mam dwa nastepujace problemy.

Pierwszy z to jakie kupic felgi stalowe do passata 98 TDI jakie mam dobrac ET, jednak samochód jest obnizony chyba o 3 cm , w tym momencie założone są alusy 16 205, a chce kupic 15 195 zimowe.Moje pytanie jakie kupic felgi stalowe z jakim ET i czy moge kupic 15 ( czy za bardzo nie bedzie obnizony) ??

Druga sprawa do turbina, jakis czas temu była wymieniana guma rurowa ktora prowadzi od silnika do turbiny(brak zasysania powietrza i strasznie duzo mi palił i strasznie dymił-tak powiedział mechanik). Po wymianie tejże gumowej rury turbinka chodziła bajerrr, jednak znow zaczyna mi wiecej palic i dymić.Sciagnołem gumową rure i okazało sie ze jest w niej osadzona czarna lepka maź(jak by nalot olejowy). Wpomnę że zanim mi sie to stało były wymieniane wszystkie filtry,mechanik wykasował mi wszystkie błędy wspomnę ze silnik na chipie. Turbina nie działa jak powinna jak by sie nie włączała przy 2 tys.

 

Moze ktos mi udzielic odpowiedzi na moje pytania i prosze o wyrozumiałość.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam co do turbiny nie pomoge a jesli chodzi o felgi to dostaniesz na allegro do paska orginalne stalówki zakladasz opone 195/65/15 i bedzie gitara tzn na takiej samej wysokosci jak na alusach na ktorych smigasz w tej chwili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do turbo to olej w przewodach IC to normalna sprawa, to że więcej pali to wina że turbina się nie załącza, użyj szukajki i szukaj info o turbinie, przyczyn usterki może być dużo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za info temat można zamknąć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności