Skocz do zawartości
oli2008

Problem z żarnikiem D2R/S

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Niedawno wypalił mi się żarnik i skuszony ceną postanowiłem kupić nowy.Wiem,wiem cena nie zawsze idze w parze z jakościa stąd mój post:rolleyes:.Po przekręceniu przełącznika zaświeci się przez sekundę i gaśnie i tak z 10 razy pokrętłem musze przekręcić zanim żarnik zacznie świecić:638:

Jest to dość uciązliwe bo kiedy chcę gdziekolwiek jechać muszę wyglądać i zerkać czy żarnik zrobiony przez małe chińskie rączki uraczy mnie swoją jasnością(problemu nie ma przy parkowaniu pod oszklonymi szybami supermarketów):)

Czy ktoś może miał juz tego typu problem?Czy też musze się podpisać pod stwierdzeniem,że TANIE MIĘSO PSY JEDZĄ!

pOZDRAWIAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem tak samo u siebie tylko, że żarniki były już stare i jeden odmawiał posłuszeństwa tak jak twój. wymieniłem na nowe PHILIPS i po problemie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz być moze kostka nie styka w palniku. W takimi sposobami przepalisz raz dwa przetwornice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymieniałeś tylko jeden?!

Przecież ten nowy teraz będzie świecił jaśniej niż ten stary. Mi się jeden kończy, ale czekam aż padnie do końca i kupuje oba na raz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a gdzie wymienialiście żarniki? Zgrabne sprytne rączki wystarczą czy trzeba coś więcej kombinować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a gdzie wymienialiście żarniki? Zgrabne sprytne rączki wystarczą czy trzeba coś więcej kombinować?

Raczej takie rączki będą zbędne.

Żeby wymienić żarnik lub przetwornicę w 3BG należy zrzucić zderzak i zdemontować lampę, a wtedy mamy bardzo dobry dostęp do wszystkiego ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli trzeba więcej niż dwie rączki bo zdjęcie zderzaka nie należy do spraw najłatwiejszych (moim zdaniem). Przynajmniej za pierwszym razem://

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czyli trzeba więcej niż dwie rączki bo zdjęcie zderzaka nie należy do spraw najłatwiejszych (moim zdaniem). Przynajmniej za pierwszym razem://

Dla chcącego nic trudnego ;-). A zderzak da się zdjęć przy pomocy jednej pary rączek. Bez problemów. Tylko trzeba wiedzieć gdzie i co odkręcić. Polecam warsztat oraz jest kilka tematów na forum odnośnie demontarzu zderzaka (np.: przy montażu halogenów czy też spryskiwaczy reflektorów). Użyj szukajki a coś znajdziesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności