Skocz do zawartości
carlos1981

B4-1.8,LPG - szarpie,pulsuje pedał gazu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jako że skarbonkę zapełniłem,czas podreperować autko a trochę się nazbierało:

-gniazdo vag, w ogóle nie trybi byłem u 2 mechaników i twierdzą że nima prądu?!

-czujnik ABS,nie wiem jeszcze który

 

ale do rzeczy ...na pomocy czego mi najbardziej zależy

jadąc na gazie szarpie przy hamowaniu silnikiem w zasadzie zauważyłem że tylko w granicach 1500-2000 obrotów,więc co silnik krokowy,przepustnica??

na benzynie jest jedno mocne szarpniecie również przy hamowaniu silnikiem

 

następna rzecz

czasami przy przyspieszeniu i jeździe już stałą prędkością pulsuje pedał gazu tak ja wiem 5-6 razy,w zasadzie jest to zaraz po przyspieszeniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na bank zapłon, głupim trafem przestawiony wiec albo reset kompa albo regulacja zapłonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pedal pulsuje z powodu silniczka krokowego,mialem to samo i jak pulsowanie ustalo okazalo sie ze silniczek padl ;) czyli byc moze Twoj tez juz sie zegna z Toba. Szarpanie to tak jak pisze kolega Lebow,z powodu przestawionego zaplonu, mi sie przestawil wlasnie od hamowania silnikiem a dokladnie to stary pasek + ostra redukcja biegu i na kole posrednim przestawil sie rozrzad co za tym idzie...zaplon. Takze jedz kolego ustawic zaplon,kup silniczek krokowy,najlepiej uzywany BOSCHA ,zamienniki to Gó**o ;) i daj znac jak autko bedzie smigac po tych zabiegach ;)

Edytowane przez grześB3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności