Skocz do zawartości
johnderek

podgrzewane fotele

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich mam takie pytanie chodzi o podgrzewane fotele w B5 z czego składa sie cały mechanizm jak to działa chcial bym to wiedziec bo mam zamiar zamontowac to w swojej b5 tylko z tyłu.z gory dziekuje i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a z przodu rozumiem ze ci grzeja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam wpierw poszukac.

 

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=40134

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=5510

 

Pierwsze wyniki w goglach. :P Tyle ze odnosnie siedzen przednich. Co do tylnych siedzen, temat interesujacy wg mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez myślałem o tylnich hmm..ciekawe czy sie temat rozwinie

 

---------- Post added at 22:57 ---------- Previous post was at 22:54 ----------

 

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=281 tu jest od podstaw na czym polega przodek tyl powinien byc podobny Tylko trzeba miec maty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie w tym problem najszybciej na allegro z anglikow ale tez moze byc ciezko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zalezy czy chcesz miec orginaly tak jak z przodu To dobrze by było wypruc z jakiegos starego przedniego. Chyba ze znajdziesz cos na alegro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam takie pytanie chodzi o podgrzewane fotele w B5 z czego składa sie cały mechanizm jak to działa chcial bym to wiedziec bo mam zamiar zamontowac to w swojej b5 tylko z tyłu.

A po co ci z tyłu grzana kanapa? Często tam będziesz siadał? No chyba że miałbyś tam leżec sponiewierany "procentami" :hyhy: W/g mnie to gra nie warta świeczki bo za często raczej tego używać nie będziesz - za to dojdzie dodatkowe obciązenie do instalacji elektrycznej.

 

ps: lepiej zrobić podgrzewane opony :hyhy: (żart :ok: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kobiete na cieplym obroci :638: mnie tez to pasi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no pewnie Pastor ma racje;) ale mi sie przydadza a to nie bedzie az taki duzy koszt a najlepiej bylo by gdybym dostal orginalne maty od paska musze sie postarac patrzylem na allegro i widzialem od opla koles tez ma na tylnia kanape maty do sprzedania ale to od opla...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli sie dobrze orientuje, maty grzewcze na tyl nie byly przypadkiem montowane po lifcie? Bo kiedys przegladajac jakies tak zdjecia cos widzialem w konsoli srodkowej na tylach wroga ( tylna kanapa).

 

Swoja droga, juz kilka razy slyszalem od plci przeciwnej ze "milo grzeje ten fotel" a znow z tylu bylo wzdychanie czemu one nie maja. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak bys chcial te tylne grzanie wlaczac ? Razem z przednimi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jesli sie dobrze orientuje, maty grzewcze na tyl nie byly przypadkiem montowane po lifcie? Bo kiedys przegladajac jakies tak zdjecia cos widzialem w konsoli srodkowej na tylach wroga ( tylna kanapa).

Tak jak mowisz. Ogrzewane tylne siedziska byly montowane dopiero w B5FL i mialy na srodkowej konsoli z tylu (tam gdzie jest popielniczka i uchwyty na napoje) pokretla takie jak sa w grzaniu na przod. Ja osobiscie spotkalem sie z tym u kolegi Krawcol jednak niestety nie jest juz na naszym forum.

 

Pozdrawiam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedys chcialem kupic sam kabelek i zrobic sam maty,do tego czujnik Termosil bodajze 1,70zl ktory wspolpracuje z orginalnym przelacznikiem do vw Tylko ze nie idzie dostac tego kabla bynajmniej u mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoda Superb też ma podgrzewaną tylną kanapę. Tutaj na foto widać pokrętła w konsoli środkowej. Poszukaj jakiegoś angola na części moę wyrwiesz tanio całą kanapę.

758576980_6.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no mysle ze oddzielna instalacje musial bym polozyc oddzielne przelaczniki zamontowac i kupic maty a nastepnie wlozyc je pod podszewke siedzenia... dalo by sie zrobic ale trzeba wszystko miec do reki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiscie spotkalem sie z tym u kolegi Krawcol jednak niestety nie jest juz na naszym forum.
Jest jest tylko pod nieco zmienionym nickiem. Bodajże Krawcol82. Myślę że i do tego tematu zajrzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bodajże Krawcol82.

 

Powaznie to on?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności