Skocz do zawartości
doktor80

Wybrać zmieniarkę czy takie urządzenie?

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Cały czas zastanawiam się co wybrać. Czy oryginalną zmieniarkę do VW czy takie cudo? podpowiedzcie mi trochę. I nie wiecie może czy w tym urządzeniu usb jak podłączę Pendriva to będzie się ładował tak jak podłączam do kompa czy nie?

 

P.S. Chciałem zmieniarkę zamontować w bagażniku ale ostatnio zastanawiam się czy nie kupić takiej w podłokietnik, jakie są Wasze zdania na ten temat? Czy do mojego modelu auta zmieniarka w podłokietnik będzie pasowała bez problemu?

http://www.allegro.pl/item760925442_zmieniarka_vw_mp3_usb_karta_sd_2gb_gratis.html

Edytowane przez doktor80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pendrive zeby sie ładował? bedzie się ładował co kolwiek to jest, bo tam tak samo masz napięcie. Zmieniarka w podlokietniku wygodniejsza o ile masz miejsce itp. Nie trzeba latac na tył i zmieniac płyty. Ale USB jeszcze lepsze bo wgrasz tam 100x więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Męczę się z tematem zmieniarki już chyba 2 tydzień ;) I właśnie wyczaiłem takie na allegro takie cudo. Masz może ktoś z Was coś takiego? Bo ciekaw jestem czy rzeczywiście wszystko jest kompatybilne do standardowego radia vw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam taki bajer podpiety do radia MCD, i chodzi dobrze wsadzilem to w schowek, bo kabel jest dosc krotki ale samo urzadzenie jest na tyle male ze nie pomniejsza schowka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie myślałeś o transmiterze MP3 podpinanym do zapalniczki auta? Dostrajasz tylko częstotliwośc na radiu (obojętnie jakim - może to być nawet SAFARI 2 z Syreny Bosto :D ), do transmitera wkładasz kartę SD np 2 Gb, gdzie możesz załadowac ponad 1000 piosenek (jest też wejście na pendrive). Do zestawu dołączony jest pilot zdalnego sterowania. Koszt urządzenia coś około 30-40 zeta. Jak dla mnie to bardzo praktyczne urządzenie. Sam takowe posiadam :D

 

A tak to mniej więcej wygląda:

mp3o.jpg

Edytowane przez Danek75

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak masz własnego mp playerka to cos takiego :

http://www.allegro.pl/item751440062_adapter_interfejs_aux_in_vw_audi_seat_mfd2_f_vat.html

 

Jedyna wada tego rozwiązania to to że nie masz sterowania z panelu MCD, tylko musisz z mp3 playerka. Jak zamontujesz w popielniczce na kabelku to nawet da sie jednoczesnie biegi zmieniac i piosenki przerzucać.

 

X

 

PS.: tylko sprawdź czy pasuje - są z różnymi wtykami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam w 100% ten emulator myśle że nie długo zmieniarki pójdą do lamusa. Mam taki emulator jak podajesz w pierwszym poście i z mfd2 działa super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka.a co z orginalna zminiarka w fabryczne miejse?nie robi?ja man i jest ok:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja orginalnej zmieniarki nie miałem i założyłem emulator i jest naprawde OK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności