Skocz do zawartości
rosiek

Poszukuje/Posiadam wsad licznika

Rekomendowane odpowiedzi

potrzebuje przestawic licznik angielski bez fisa superb II z mil na km , nie raguje na zmiane wartosci dalej sa mph

 

jaki nr licznika ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Poratujecie wsadem do benzyny czyli bez literki A na końcu? numer licznika 3B0 920 842. Chcę kupić Dieslowskie i przerobić je na benzynę, czyli obrotomierz do 7k RPM. Pozdrawiam! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy nikt nic nie posiada? znalazłem na sieci jakiś wsad ale boję się, że będzie def i nie zadziała...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy nikt nic nie posiada? znalazłem na sieci jakiś wsad ale boję się, że będzie def i nie zadziała...

 

Zapisz sobie stary wsad,jak ci nie zadziała ten z neta,to wgrasz stary z powrotem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Forumowicze.

Jestem posiadaczem Passata b5 1998 rok silnik 1,9 tdi 110KM AFN. W liczniku załadowany jest wsad: 3B1 919 860. Pytanie czy jest on prawidłowy, ponieważ obrotomierz nie wskazuje prawidłowych obrotów biegu jałowego i nie działa dodatkowo MFA1 i MFA2 mam powody sądzić ze coś jest nie tak z tym wsadem.

dodatkowo wertując ten temat spotkałem zapytanie o ten właśnie wsad do benzynowego silnika 1,8 T. proszę o podpowiedz.

 

Chyba będzie najlepszym wyjściem wyjęcie zegarów w celu podejrzenia tego numeru.

Edytowane przez rafaellogit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam spróbuj wgrać wsad o nr.3B0 919 890MX tak wynika z etki

Edytowane przez Deiw
błąd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam spróbuj wgrać wsad o nr.3B1 919 890 tak wynika z etki

Na pewno nie, bo to licznik z fisem.

 

Chyba będzie najlepszym wyjściem wyjęcie zegarów w celu podejrzenia tego numeru.

Tak będzie najlepiej.

 

Wysłane z 1+3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uderz w stół a nożyce się odezwą

Edytowane przez Deiw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam spróbuj wgrać wsad o nr.3B0 919 890MX tak wynika z etki

ten co podajesz dalej jest z fisem :-P

 

Tu bez wyciagniecia się nie obędzie, bo nie wiadomo jaki licznik fizycznie siedzi, a jest kilka mozliwych licznikow ktore mogą być. A moze ktoś zmienił...

A wsad 3b0919860 jest od 1.6 i to z licznika z zielonym podświetleniem bez mfa.

Obrotomierz masz do 5000?

 

Wysłane z 1+3

Edytowane przez tauka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ten co podajesz dalej jest z fisem :-P

 

Tu bez wyciagniecia się nie obędzie, bo nie wiadomo jaki licznik fizycznie siedzi, a jest kilka mozliwych licznikow ktore mogą być. A moze ktoś zmienił...

A wsad 3b0919860 jest od 1.6 i to z licznika z zielonym podświetleniem bez mfa.

Obrotomierz masz do 5000?

 

Wysłane z 1+3

 

Licznik jest z niebieskim podświetleniem, wyskalowany do 5 tys bez fis i wygląda tak, _20161205_061349.JPG

1480915103506.jpg

Edytowane przez rafaellogit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten wsad to benzyna do 260kmph, więc i predkosciomierz ci kantuje pewnie. Musisz poszukac 3b0 919 880D. Powinno zadziałać. A najlepiej wyciagnac licznik i zobaczyć jaki ma fizycznie numer.

 

Wysłane z 1+3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wsad to benzyna do 260kmph, więc i predkosciomierz ci kantuje pewnie. Musisz poszukac 3b0 919 880D. Powinno zadziałać. A najlepiej wyciagnac licznik i zobaczyć jaki ma fizycznie numer.

 

Wysłane z 1+3

 

Poki co to bardzo dziekuje, jak cos ogarne to dam znac, ale pewnie dopiero w weekend.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3B1919890AX a może taki wsad ktoś posiada?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wgrałem wsad do licznika 3B1919940 angol benzyna od 3B0919890B europa diesel wszystko działa kodowania adaptacja kluczyków też lecz na liczniku dziennym mam napis def. możę ktoś podpowie jaki wsad do tego licznika:papa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do licznika może być tyko wsad taki jak licznik, czyli w twoim przypadku 3b1919940, ewentualnie eu odpowiednik tego wsadu.

 

Wytapane z 1+3

Edytowane przez tauka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Do licznika mocy być tyko wsad taki jak licznik, czyli w twoim pocisk przypadku 3b1919940, ewentualnie eu odpowiednik tego wsadu.

 

Wytapane z 1+3

 

Chyba będę musiał wlać mocy do tego licznika:halo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, potrzebuje wsad od golfa IV tdi, do licznika od passata 3B0920827A, posiada ktoś może taki żeby działał w golfie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności