Skocz do zawartości
Gość bojan76

Bezpieczniki passat b6 105 km

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bojan76

Witam.Pilnie potrzebuje schemat bezpieczników do VW PASSATA 2008 rok, B6:

1.w kabinie

2.pod maską

Z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Po otwarciu klapy widzę skrzynkę z rys.42. Nie widać skrzynki z rys.43. Gdzie ona jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"piętro" niżej, trzeba rozkręcić kable i wyjąć górne piętro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
"piętro" niżej, trzeba rozkręcić kable i wyjąć górne piętro

Jak to zrobić żeby niczego nie uszkodzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość boyka

mógł by odpowiedzieć ktoś to się zna gdzie jest ta skrzynka z nr 43 z rysunku czy porostu były montowane w innych wersjach a i nie piszcie ze piętro niżej bo tam nie ma....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qrde nic nie widać na tych obrazkach , czy ma ktoś to w pdfie ? z jakiego programu to jest ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
qrde nic nie widać na tych obrazkach , czy ma ktoś to w pdfie ? z jakiego programu to jest ?

to powinno być w ks instrukcja obsługi dołączonej do auta, a tak po za tym to wystarczy powiększyć obrazek :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam problem z hamulcem ręcznym-elektrycznym,wszystko działa ok a pojawił się męczący alarm dźwiękowy który sygnalizuje że mam gdzieś błąd, chciałbym go jakoś wyłączyć dopóki nie pojadę na komputer czy jest jakiś bezpiecznik którego mogę odłączyć passat b6 2006r.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mi wyświetlił się komunikat o defekcie lewego światła mijania. Niestety bezpiecznik jaki za to odpowiada ma numer 47 i nie jestem w stanie go odnalezc w moim aucie. Niby znajduje sie w HIHG BOX czyli tej wysokiej skrzynce ale nie moge jej znalezc... prosze o pomoc. Pod skrzynką obok akumulatora nic nie ma jak to juz napisał jeden z kolegów, sprawdzilem tez na podszybiu i nic oprocz silniczka wyciereaczek tam nie ma. Zarówno przy drzwiach kierowcy jak i pasazera nie ma tez tego bezpiecznika...

pomocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość szukran

Witam.

Jest to mój pierwszy post na tym forum.

Mam Passata B6 140km, 2007r , zakupiony kilka tygodni temu. W przeszłosci małem B5. Tyle o sobie :).

 

Nie należę do idotów ,ale schemat bezpeczników mnie przerósł ,stąd prośba o pomoc. Szukałem info na forum i wiele informacji znalazłem,niestety, wprowadziły przy okazji większą niepewność. Mianowicie chcę sprawdzić bezpiecznik Klaksonu , który nie działa.Na rozpisce w książce auta znalazłem info ,że bezpiecznik powinien być w Górnej skrzynce -tej na wierzchu obok aku. Symbol F5 - 20A. Wg. tego samego rozkładu jest też na dolnej skrzynce -też F5 -20A.

Pytanie-czy tak jest faktycznie? zdublowano bezpiecznik?

Na załączanych na tym forum schematach w j. angielskim są skrzynki bezpieczników ale klakson jest na dolnej skrzynce F5 opisany jako Klakson wysoko i nisko tonowy. Na górnej skrzynce już jest jednak coś innego - opisane jest to jako SB5 F5 - SB5 - Fuse 5 on fuse holder B 5A - J519-Onboard power supply control unit 30.

Kiedy zdjąłem obudowe ze skrzynki obok aku, w F5 jest bezpiecznik 5A i nie jest przepalony.

 

Moje pytanie zatem - od czego jest ten bezpecznik F5 w górnej skrzynce ? czy wymienić go na 20A czy zostawić? nie mam zielonego pojęcia. Czy ten bezpiecznik 5A moze być powodem braku klakson? chyba nie,ale na czarach elektryki samochodowej raczej sie nie znam.

 

Bardzo dziękuje za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
może wam coś pomoże opisy skrzynek w załączniku :P

 

hej dzieki za wstawkę ale brakuje jednej skrzynki sc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Z racji, że nie mogę zakładać tematów a bardzo zależy mi na konkretnej odpowiedzi zapytam tutaj.

W moim Passacie b6 2.0 tdi CR 08r. nie ma skrzynki bezpieczników w środku z prawej strony. Od strony kierowcy wszystko się zgadza. Gdzie w takim razie znajduję się brakująca skrzynka. ???

Bardzo proszę o szybką odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie proszę doradźcie.

Mam nóż na gardle :sciana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli szukasz takiej jak na rysunkach od makeć to nie znajdziesz, od maja 2008 wygląda inaczej. Masz opisane na 39 i 45 stronie tego pdf co wrzuciłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest wersja po maju 2008r. Może podpowiecie mi co może być przyczyną, że nie działają szyby z tyłu. Przestały działać po tym jak kiedyś rozładował się akumulator ( kontrolki jeszcze się świeciły, ale rozrusznik już nie zakręcił )

Podłączyłem swojego Vag'a i wyszły dwa błedy.

Drzwi lewe : Door control module, rear left - J388

Drzwi prawe : voltage supply for door control module , rear, right - J389

 

Niestety tych błędów nie wyświetla po polsku.

Wiecie co może być przyczyną, że te szyby nie działają i jak to naprawić, bo troche już mnie to drażni.

 

Dziękuję za wcześniejszą odpowiedź

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skrzynka w desce po stronie kierowcy, bezpicznik 28

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za zainteresowanie.

Dziś wieczorem albo jutro sprawdzę to co piszesz i dam znać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności