Skocz do zawartości
Gość bojan76

Bezpieczniki passat b6 105 km

Rekomendowane odpowiedzi

Czy mógłby mi ktoś powiedzieć od czego jest bezpiecznik nr.31?? passat b6 1,9 Tdi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie nie działa mi podgrzewanie lusterka lewego w vw passat b6 rok 206 1.9 TDI 105 km. Nie wiem , który bezpiecznik za to odpowiada. działa elektryczne składanie i ustawianie . Czy możliwe jest , że padł bezpiecznik czy raczej mata itp. ? Czy ewetualny opis z zakładki warsztat wystarczy. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem posiadam VW Passata b6 i przestało mi działać podgrzewanie przedniej szyby ale tylko z lewej strony, oświetlenie tablicy również z lewej strony oraz opuszczanie szyby w drzwiach kierowcy czyli również z lewej strony. Czy te wszystkie usterki mogą być spowodowane spaleniem jakiegoś bezpiecznika ??

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Mam problem posiadam VW Passata b6 i przestało mi działać podgrzewanie przedniej szyby ale tylko z lewej strony, oświetlenie tablicy również z lewej strony oraz opuszczanie szyby w drzwiach kierowcy czyli również z lewej strony. Czy te wszystkie usterki mogą być spowodowane spaleniem jakiegoś bezpiecznika ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tylko problem zaczyna się z okresleniem ilu to sa pinowe.

 

A nie prościej piny sprawdzić we wtyczce lub ilość kabelków?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ występuje u mnie błąd 00926-zacisk 30(Bortnetz i z opisu wynika, że mam jakąś przerwę lub spalony bezpiecznik) postanowiłem zbliżyć się przynajmniej do bezpieczników. I tu zonk. Znalazłem kilka instrukcji B6 w każdym inny opis skrzynki bezpiecznikowej. Zarówno tej w kabinie jak i przy silniku. Nawiasem mówiąc wszystkie bezpieczniki przeleciałem i są dobre, a przynajmniej na takie wyglądają. Qźwa, czy te skrzynki w VW jakiś pijany montował, że co egzemplarz to inaczej bezpieczniki powsadzane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było już pytanie tutaj ale bez odpowiedzi. Gdzie znajdują się dodatkowe (oprócz bezp. nr 38 w skrzynce przy kierownicy) bezpieczniki do zasialnia przyczepy w moim modelu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, matejko15 napisał:

może pomorze

ja niestety ze śląska 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że oprócz jednego Polonisty ze śląska nikt na to forum nie zagląda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności