Skocz do zawartości
jacekff

problem z pilotem w kluczyku

Rekomendowane odpowiedzi

Witam nie dawno zakupiłem sobie passata 98r i mam problem z pilotem centralnego zamka który jest w kluczyku a mianowicie nie działa sterowanie z pilota , z kluczyka zamyka sie i otwiera bez problemu szyby sie też dosówaja a z pilota nie działa , kluczyk jest z dwoma przyciskami i diodą która wogóle nie działa ani nie miga ani nie świeci , wymieniałem baterie na nowe i nic ,czy jest możliwośc naprawienia tego ? czy można kupic taką samą płytkę?? pomuszcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam ten sam problem tylko kluczyk ma trzy przyciski i wczoraj przestal dzialac wymienilem baterie,dioda mruga i nie dziala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wymienilem baterie,dioda mruga i nie dziala.

 

Kolego może musisz zakodować kluczyk na nowo,chodź nie chcę Cię cię smucić jak mi przestał zamykać z pilota to niestety w moim przypadku padł moduł.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wymienilem baterie,dioda mruga i nie dziala.

 

Kolego może musisz zakodować kluczyk na nowo,chodź nie chcę Cię cię smucić jak mi przestał zamykać z pilota to niestety w moim przypadku padł moduł.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki sam problem miałem jeden kluczyk,dorobiłem drugi zeby zakodowac i nic równiż wagiem nic nie dało,to co mam szukać nowy moduł ? Zaglądałem do niego i jest sucho jak by wczoraj został tam włożony nie wiem czy już ktoś wcześniej coś kombinował .Mam pytanie siedzi tam 1CO 959 799 B i czy musi być taki sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego

manio72

Jak mi padł moduł to też nie mogłem zakodować pilotów nawet wagiem po chwili połączenia pisało brak łączności czy coś takiego już nie pamiętam ,moduł wyglądał jak nowy czyściutki suchutki ale i tak nie dało się zakodować pilotów,diagnoza ni z gruszki ni z pietruszki padnięty moduł.A jeżeli chodzi o nr.modułu to musi być taki sam,bo różnią się moduły od kombi i od sedana Ja zakupiłem nowy moduł za 300 zł i klapa prawdopodobnie trafił mi się od kombi i klapa bagażnika zamiast się zamykać to się otwierała ,po zakupie drugiego wszystko wróciło do normy.Nr był ten sam 1C0 959 799 B tylko w trzeciej linijce na końcu u mnie było 1 w tym drugim co nie pasował było 4 a w trzecim co wszystko grało jest cyfra 3 i jest ok.Jak kupowałem ten drugi to gość mi powiedział ze od kombi jest inny jak od sedana ,i zmierzam do tego że mam na zbyciu moduł do kombi jak byś był zainteresowany,jeżeli masz kombi bo nie chcę ci wcisnąc od sedana nr to

1C0 959 799 B

ZM max5DK 008 214-00

I 4 33/07 H01/S0004 i właśnie ta ostatnia cyferka się różniła .Jak coś wal na PW.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka wszystkim- jestem nowym użytkownikiem tego forum i świeżym nabywcą paska. mam też problem z drugim pilotem na 3 przyciski, sam grot działa otwiera i zamyka immo też jest ok tylko nie można zaprogramować pilota.W 1 kluczyku jest 315 mhz i wszystko jest ok, a w drugim ( gdzie pilot nie chodzi )433 Mhz- czy to jest przyczyną. Proszę poradźcie bo na razie nie świecę w temacie!!!!!!!!!!:dolamam:niekumam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W 1 kluczyku jest 315 mhz i wszystko jest ok, a w drugim ( gdzie pilot nie chodzi )433 Mhz- czy to jest przyczyną.

 

 

Niestety tak, sam sobie odpowiedziałeś. Piloty nie mogą działać na różnych częstotliwościach :nie Najwyraźniej ktoś sprzedał Ci autko z jednym obcym pilotem :fajny

Edytowane przez tony_w

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki z a podpowiedź, pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość majkel42

Witam serdecznie, być może był już gdzieś taki temat jednak przeglądam to forum już dość długo i takiego problemu jak ja mam nie znalazłem nigdzie :dupablada mianowicie chodzi o to że pilotem mogę otwierać auto tylko z odległości 20cm od kierownicy dalej już nie łapie sygnału. Kluczyk kodowałem Vagiem bo wcześniej nie działał wogóle baterie też są w miarę nowe, i mam pytanie co to może być, czy coś się popsuło w kluczyku że wysyła za slaby sygnał czy może z odbiornikiem tego sygnału jest coś nie tak, a tak wogole gdzie jest ten odbiornik i jak on działa czy można z nim jakoś samemu powalczyć?? Pomocy bo już znudziło mi sie otwieranie kluczykiem:dolamam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Obecnie nie mogę otwierać drzwi z pilota. Kluczykiem centralny działa normalnie. Od jakiegoś czasu pilot zaczął szwankować i nieraz trzeba było kilkakrotnie klikać żeby otworzyć lub zamknąć. A od jakiegoś czasu nie działa. Baterie sprawne.

Na module komfortu brak błędów. Próbowałem zakodować pilot lecz bez rezultatów. Nie posiadam drugiego pilota.

Rozebrałem pilot i widać że był już naprawiany (poprawiane luty). Widać też przytopioną elektronikę (w załączniku na zdjęciu zaznaczono strzałką). Wydaję mi się że pilot umarł. Chcialbym aby ktoś mógłby podpowiedzieć co sie dzieje.

 

Zastanawiam się nad kupnem nowego zestawu sterownika zamku centralnego z pilotami (coś takiego link: http://allegro.pl/sterownik-zamka-centralnego-pilot-scyzoryk-vw-golf-i6680226577.html). Dlatego wolę się upewnić czy to wina pilota.

 

Pozdrawiam

20170202_174907.jpg

20170202_174930.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam się nad kupnem nowego zestawu sterownika zamku centralnego z pilotami

Prościej byłoby kupić inny kluczyk, nawet używany i zakodować go do auta zamiast dokładać jakieś wynalazki z Allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby prościej ale drożej. Z używanym pilotem słyszałem że mogą pojawiać się problemy podczas kodowania.

Po za tym taki wynalazek u ojca działa wiele lat w innym aucie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś podpowiedzieć czy wina leży po stronie modułu czy pilota?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności