Skocz do zawartości
Gość boles

moj 1szy passat tdi

Rekomendowane odpowiedzi

Gość boles

witam jestem nowym uzytkownikiem forum oraz swiezym posiadaczem passata b5 1998 tdi 110 ps kombi kupilem kilka dni temu no mam kilka pytan do was po 1sze wyswietla mi sie insp przy odpalaniu ale juz przeczytalem ze to przeglad sie zbliza przeglad bede robil jak tylko zarejstruje paska dalej cos bardzo delikatnie terkocze chyba w silniku na wysokosci kola od kierowcy jak sie otworzy maske nie slychac raczej od spodu lub z boku przy blotniku moze ktos ma pojecie ogolnie pdlaczalany byl pod kompa nie wykazal bledow no i oczym uprzedzil mnie sprzedajacy paskowi stuka cos w zawieszeniu takie delikatne stuki jakby swozen lub lacznik stabilizatora na plaskim nie stuka tylko na dziurkach i kampach oby to nie wachacz:P nastepne pytanie to czy moge wlozyc taki filtr czy jest on cos warty wogole czy to lipa moze ktos wie? http://allegro.pl/item151876335_sportowy_filtr_powietrza_fk_audi_skoda_vw_promocja.html nastepne pytanie jaki olej tzn pewnie mobil do diesli czy moze syntetyk? i jaki filtr oleju?? pasek ma nalatane 165 tysiecy naliczniku:) i spalil mi w jezdzie mieszanej ok 6 - 6,5 litra oczywiscie przesiadlem sie z beznyzny wiec wezcie poprawke:) poza tym przez te kilka dni nie zauwazylem nic innego dziala chyba bez zarzutu bardzo milo sie jezdzi no i to piekna furka jak bede mial fotki napewno nie omieszkam zapreezentowac dziekuje z gory za odpowiedzi

 

 

 

WESOLYCH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolejnego posiadacza Passata,

 

Wszystkie poruszone przez Ciebie problemy znalazły już opis i rozwiązanie na forum - polecam bezwzględnie FAQ, aby nie klonować istniejących wątków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość boles

napewno byly poruszone ale nie wszystko moge odnalezc a niektore odpowiedzi mnie niesyca do konca:) no i moze ktos na biezaco ma podobny problem to akurat napisze prosze o troche wyrozumialosci moderatorze choc ze wzgledu an swieta:P

 

aha jescze jedno sciagnalem instrukcje do paska b5 ale nie ma tam mojego modelu tzn b5 tdi wersja 110 ps jest tylko 100 ps potem 130 czy moze obwiazuje mnie instrukcja z b4 tdi?

 

 

 

 

WESOLYCH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

B4 to B4

 

szukaj w B5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość boles

moze mi ktos tylko powiedziec czy ten filtr powietrza godny uwagi tam w linku na gorze i czy moze ktos wie co za to delikatny stukot przy silniku

 

 

 

WESOLYCH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moze mi ktos tylko powiedziec czy ten filtr powietrza godny uwagi tam w linku na gorze

 

wg mnie to nie jest maska p-gaz zeby tak do tego przywiazywac uwage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona

Aszej i tu się mylisz - im lepszy (wydajniejszy i "dokładniejszy") filtr tym lepsza praca silnika i większa żywotność. Tak samo jakbyś powiedział, że zamiast oleju silnkowego może być "Kujawski". Olej to olej, prawda?

boles, olej to pseudosportowe dziadostwo. Jeśli szukasz naprawdę porządnego filtra powietrza i masz zamiar na niego wydać sporo kasy, to polecam produkt firmy K&N o numerze 33-2125 (koszt ok 170zł).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość boles

wielkie dzieki za info napewno skorzystam zalezy mi zeby silniczek dobrze chodzil moze tylko napisalbys mi gdzie go najlepiej szukac w tej cenie dzieki jescze raz

 

 

 

WESOLYCH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona

boles, wpadnij do Intercarsu lub do jakiejś firmy zajmującej się tuningiem.

K&N produkuje najlepsze filtry - bardzo długo były one dostępne tylko w sporcie. Firma daje gwarancję na milion mil:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość boles

wiem wiem ze daja gwarancje na milion mil zastanwialem sie tylko czy maja w icrsie te filtry ale znalazlem juz firme w warszawie ktora handluje knami :)

 

za cholere nie moge wkleic fotki w profil pod podpisem a takiego ladnego mam paska i cus mi nie wychodzi z ta fotka:(

 

 

WESOLYCH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za cholere nie moge wkleic fotki w profil pod podpisem a takiego ladnego mam paska i cus mi nie wychodzi z ta fotka:(/quote]

 

jak masz mozliwosc to umiesc na serverze zewnetrznym i wklej link do niego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności