Skocz do zawartości
mlody8mlody

a propo lampek w ochronach slonecznych...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w ochronach slonecznych sa lusterkach zarowno u pasazera jak i kierowcy,,, ale i pasazera po odslonieciu lampka sie zapala a u kierowcy nie... jak by to mozna bylo wymienic...?? passat B6 2006 2,0 TFSI pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie tez tak było, teraz obydwie się nie palą................

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żarówki ? Obstawiam rurkowe :) w instrukcji na pewno napisane jak się wymienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nic takiego nie widziałem w instrukcji. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy nie mam wersji amerykańskiej ale przerabiałem temat . Tych żarówek się nie wymienia . Wymienia się całą osłonę .Koszt osłony w ASO około 300zł . Ja kupiłem na allegro za 120 zł (tylko ja mam jasną skórę dlatego taka cena ) Czarne lub szare poniżej 100 . Żarówki są zakładane do osłony i potem całość jest zgrzewana :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee no. Ja w ETCE ewidentnie widze ze zarówki są wymienne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

"Oświetlane lusterko do makijażu -W20- i -W14- z przełącznikami stykowymi lusterka do makijażu -F147- i -F148-

Przełączniki stykowe lusterek do makijażu, jak również światła lusterek do makijażu są zintegrowane w osłonie przeciwsłonecznej i nie mogą być wymieniane oddzielnie.

Jeśli uszkodzony jest przełącznik stykowy lusterka do makijażu lub światło należy zawsze wymieniać całą osłonę przeciwsłoneczną.

– Wymienić pojedynczą osłonę przeciwsłoneczną → Prace montażowe przy nadwoziu wewnątrz; Gr.napraw68.

– Wymienić podwójną osłonę przeciwsłoneczną → Prace montażowe przy nadwoziu wewnątrz; Gr.napraw68."

 

Fotka: http://elvic.dyndns.org/1.jpg

Edytowane przez ELVIC
dodano fotkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorka. Pomyłka. Myslałem ze chodzi o tą w podsufitce ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To będzie boleć wymiana podświetlenia (droga taka żarówka) :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety mnie też podświetlanie szlag trafi ale wydaje mi się ,że to nie żarówki tylko włącznik.Ja mam podwójne daszki i dzisiaj próbowałem je rozebrać - zewnętrzny plastik odpina się od całego lusterka,są małe zaczepy.Ale niestety nie mam pomysłu jak to wydłubać na zewnątrz.Dziura za mała.:confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację kolego , u mnie po dokładnym rozebraniu i sprawdzeniu okazało się że styk wyłącznika padł (czasami działał):(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak ci się udało to rozebrać? Czy są jakieś uszkodzenia i czy da się to złożyć?Czy naprawiłeś wyłącznik?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego rozebrałem tylko z ciekawości jak to jest zrobione . Rozciełem na szwie zgrzanym i wszystko było jasne . Złożyć już się nie da (jednorazowa rozbiórka ) dlatego jakakolwiek naprawa usterki polega na wymianie całości :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności