Skocz do zawartości
speedex

vag-com 409 i windows 7 64 bit.Problem z uruchomieniem

Rekomendowane odpowiedzi

Zainstalowałem i dalej to samo- wynik testu tak jak wcześniej.

 

Chyba odeślę im ten kabel, bo już kończy mi się do tego badziewia cierpliwość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry za marudzenie ale udało mi się to jakoś zainstalować...

 

Moje pytanie jest takie: dlaczego z niektórymi elementami mogę się połączyć np. abs, centralny zamek itp.... a z airbag NIE.

 

Dodam, że kolega w warsztacie sprawdzał na vcds i normalnie się łączy z airbag- a ja przez swój kabel nie mogę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, czym się różni vcds Lite 1.2 od vcds release 12.12.2 ?? Czy jeden i drugi pojdzie na kabelku KKl OBD 2 ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VCDS Lite 1.2 chodzi na KKl OBD2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko, czym się różni vcds Lite 1.2 od vcds release 12.12.2 ?? Czy jeden i drugi pojdzie na kabelku KKl OBD 2 ??

 

Lite to takie jakby demo VCDS oryginała, ma podobne możliwości ale nie wszystko nim zrobisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam jestem świeżym posiadaczem kkl obd 2 i zaczynam zabawę na polski VAG 4.9 posiadam w7 64bit i nawet to działa bo błędy już sprawdziłem u siebie jak i kumpla teraz chciałbym zrobić logi i tutaj moje pytanie czy ten program się do tego nadaje? być może bardzo trywialne pytanie ale człowiek się uczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polski VAG 4.9 nie, ale gdybyś miał VAG COM 409 z witaminą to tak lub VAG COM 311 lub VCDS Lite.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś działającą wersję 409? Pełną oczywiście. Jeśli tak, to prosiłbym link. To co jest na chomikuj u mnie nie hula .. (albo coś robię źle).

 

Mam 311, ale nie mogę sprawdzić jaki jest kąt wtrysku (TDI Timming to się zwie, jeśli dobrze szukałem..), a jest mi ten program tylko do tego potrzebny po wymianie rozrządu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dołączę się do prośby o działającego vaga w full wersji, bo faktycznie wersja z chomikuj nie działa:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Panstwo, czesc, mam pytanie - z tego co wiem xp mode nie dziala na (win7 64 bit) komputerach, ktorych procesor nie posiada mozliwosci wirtualizacji - cos w ten desen, dzis probowalem zainstalowac xpmoda i w polowie instalacji, zatrzymala sie i wyswetlil mi sie nastepujacy blad -"Nie mozna wykonac zadania z powodu bledu urzadzenia we/wy" - czy to jednoznacznie wskazuje na blad z powody tego nieprzystosowania? Jesli nie to moze ktos jest w stanie mi pomoc z rozwiazaniem tego problemu? Probowalem to wygooglac ale znalazlem tematy o dyskach przenosnych/pendrivach i prawdopodobnie innych cudenkach ale nie o xp mode.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj masz wszystko dokładnie opisane

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=80&t=529134

 

2 rozwiązaniem będzie instalacja windowsa xp na osobnej partycji, nie zajmuje dużo miejsca a przyda się na przyszłość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tutaj masz wszystko dokładnie opisane

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=80&t=529134

 

2 rozwiązaniem będzie instalacja windowsa xp na osobnej partycji, nie zajmuje dużo miejsca a przyda się na przyszłość.

 

Niestety w tym artykule nie znalazlem nic na temat bledu, mam

Obecnie inny problem - zainstalowalem vaga 409 i podczas prob wykonania nim logow przy uruchomionym silniku wszelkie liczby i nazwy parametrow znikaja i pozostaja tylko obroty silnika, dzieje sie tak po kilku sekundach. Moze ktos wiE

W czym tkwi problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności