Skocz do zawartości
Gość Jelonek87

Centralny zamek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jelonek87

Witam mam mały problem jak wyłączyc zabezpieczenie centrtalnego tzn co wchodze do auta to automatycznie zamykaja mi sie drzwi...jak to sie wyłancza??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to programowalne po przez złącze OBD2, program nazywa się VDC_PRO i chodzi pod DOS-em, Tu masz info http://www.forum.vw-passat.pl/viewtopic.php?t=1830&highlight=vdc

Niestety mój stan wiedzy na dzień dzisiejszy nie pozwala mi pomóc ci jak to zaprogramować. :znudzony:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można jeszcze inaczej

zwykły VAG-COM

[46- Central Comfort] - [Adaptation - 10] - Dopasowanie sterownika funkcji specjalnych centralnego zamka

Auto lock/auto unlock (jest teraz włączone na 1) ustaw na 0

wariantydziaeniezdalnegosterow.jpg

 

*1 System nadzoru wnętrza samochodu.

*2 Samochód zostanie zamknięty przy prędkości 15 km/h.

*3 Samochód zostanie zamknięty przy prędkości 15 km/h, a otwarty po wyciągnięciu kluczyka zapłonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość voss

@Jelonek87

 

niewiem czy dobrze rozumiem : 1. otwiersz auto pilotem, wchodzisz do auta zamykasz drzwi i nim ruszysz auto same zamyka zentral ?

2.czy dopiero po ruszeniu i przekroczeniu 15km/h? ten zentral sie zamyka

 

jesli jest 1. to padniety jest microwylacznik w zamku ( sprobuj po otworzeniu pilotem otworzyc inne drzwi jesli wtedy niebedzie ryglowal masz pewnosc)

 

jesli jest 2. to Marek juz opisal mozna przeprogramowac

 

 

pozdr.

voss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2.czy dopiero po ruszeniu i przekroczeniu 15km/h? ten zentral sie zamyka

Tak właśnie.

Notabene, to wyłączyłem sobie tą opcję, bo gdy musiałem na krótko przystanąć, żeby wyjąć coś z paki, to klops - klapa zamknięta. Trzeba zgasić silnik. Poza tym mam przycisk zamykający wszystkie zamki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności