Skocz do zawartości
Gość kretilla

Wejscie AUX IN.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kretilla

Witam serdecznie,

 

Czy w Passacie B6 jest w schowku wejscie aux in typu jack ? Z gory bardzo dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam :) Za 2 dni odbieram i nie sprawdzilem tego waznego dla mnie szczegolu...

 

Kretilla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne nie ma ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mks

Tez sprawdzalem nie ma niestety, na wiosne i tak instaluje navi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kretilla
Tez sprawdzalem nie ma niestety, na wiosne i tak instaluje navi.

 

A jaki ma to zwiazek z navi ? Pytam poniewaz bede mial Navi... Czy w przypadku Navi jest takie wejscie ? Juz jutro odbieram.... :-)

 

Kretilla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mks

Tak z tego co czytalem w instrukcji wersja z nawigacja ma to wejscie w schowku, chociaz jest to dosyc niejasno napisane. Jak to jest u Ciebie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yyyy?? nie ma? zobaczcie w schowkach gdzies

bo np w fordzie mondeo z 2005 jest...

to vw zwalil sprawe nie dajac czegos takiego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kretilla
Tak z tego co czytalem w instrukcji wersja z nawigacja ma to wejscie w schowku, chociaz jest to dosyc niejasno napisane. Jak to jest u Ciebie ?

 

Odebrałem w środę Passacika i zdążyłem już przejechać 1000 km. Podsumuję jednym słowem: CUDO !!!!!!!!!. Nie sądziłem, że samochód tej klasy może być tak wykończony i tak jeździć (170km/DSG).

 

Ale wracając do wątpliwości AUX IN. Pomimo, że instrukcja jest super nie jasna w tej kwestii obejrzałem mój schowek na milion sposobów :rotfl: i niczego takiego nie znalazłem :[ Myślę, że sprzedawać nawigacją DVD za kilkanaście tysięcy i nie założyć wejścia AUX IN to już MEGA skąpstwo :cisza::dobani: Po prostu trzeba to dokupić. Oczywiście nie mam zamiaru. IPod to chyba najlepsze rozwiązanie do zestawu DVD NAV.

 

Pozdrawiam,

 

Kretilla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak z tego co czytalem w instrukcji wersja z nawigacja ma to wejscie w schowku, chociaz jest to dosyc niejasno napisane. Jak to jest u Ciebie ?

Myślę, że sprzedawać nawigacją DVD za kilkanaście tysięcy i nie założyć wejścia AUX IN to już MEGA skąpstwo :cisza::dobani:

 

potwierdzam

ale czyzby o tym nie pomysleli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość KayPee

Ja mam skore Nappa a boczki tez mam materialowe.

A co do tego wejscia to instrukcja podaje ze jest w schowku... ja sie nie doszukalem a Navi to raczej nie ma tutaj nic do rzeczy bo sam takowa posiadam.

Zenada... To wejscie (kosztujace przeciez grosze) powinno byc montowane bez wzgledu na to czy masz nawigacje czy nie. Poprostu powinno byc! Mamy juz rok 2007!

A przy okazji wspomne ze z nawigacja tez sie nie postarali. Bo ten "super extra nowoczesny sprzet z dwoma tunerami FM i czytnikiem map DVD" nie potrafi odtworzyc zwyklej eempetrojki... :wstyd:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Castor1495

Jezeli nie zamówiliście opcji "iPod connection" to nie macie żadnego gniazda w schowku. Ja ten problem rozwiązałem kupując na Allegro za 160 PLN kabel pasujący do gniazda zmieniarki zarówno w oryginalnej navi jak i w innych radiach - u mnie RCD300. Po podłączeniu kabla uaktywnia sie uśpiona funkcja zmieniarki. Na drugim końcu kabelka (w schowku ;) ) mam normalnego jacka 3,5 mm i mogę podłączyć co dusza zapragnie. Sygnał jest wprowadzony jako sygnał z szóstej płyty CD w zmieniarce. Na wyświetlaczy zawsze zapalony jest numer utworu "66". Można go zmieniać, ale to nie powoduje żadnego efektu, oprócz zmiany wyświetlanego numeru utworu. Kabelek założono mi w serwisie VW. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam po raz pierwszy ! (jestem nowy)

 

Właśnie odebrałem passacika i ja mam w swoim schowku - podłokietniku wejście AUX IN. Mam pytanie, czy tam podpina się "małego jacka" bo tak to mi wygląda a opis gniazda w instrukcji jest mało precyzyjna. Z góry dziękuję !

 

Pozdrawiam

 

ZiBi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Adher

ja mam nowa nawigacje 510 i wejscie AUX jest w schowku w podlokietniku. niczego ekstra nie zamawialem, to standardowa wersja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja mam nowa nawigacje 510 i wejscie AUX jest w schowku w podlokietniku. niczego ekstra nie zamawialem, to standardowa wersja.

 

 

A podłączałeś już coś pod to wejście?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja mam nowa nawigacje 510 i wejscie AUX jest w schowku w podlokietniku. niczego ekstra nie zamawialem, to standardowa wersja.

 

A zauważyłeś, że od pierwszego pytania z 2006 roku minęło już 1,5 roku ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Khs

hehe generalnie MFD 2 DVD = brak aux in RNS 510 = Aux in w podłokietniku+ możliwosc zamowienia wejscia dla Ipoda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Twardy plastik deski to jest dopiero obciach ... tak samo jak plastykowe rączki w dzrzwiach ....

Rączki bardzo podatne na zarysowania. Jak masz w zegarku metalową bransoletkę przy każdym otwieraniu drzwi trzeba uważać, bo później paskudnie to wygląda. Ale B5 było jeszcze gorzej - elementy te pokryte czymś w rodzaju gumy bardzo szybko się ścierały.

 

Tak z tego co czytalem w instrukcji wersja z nawigacja ma to wejscie w schowku, chociaz jest to dosyc niejasno napisane. Jak to jest u Ciebie ?

Nawigacja MFD2 ma niewiele wspólnego z wejściem AUX. Najlepszym rozwiązaniem jest urządzenie czytające karty pamięci z dodatkowym wejściem AUX. Podłącza się je pod wejście zmieniarki, umieszcza w schowku i możemy się cieszyć super funkcjonalnością (10 płyt x 100 utworów + AUX IN) :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Adher
A podłączałeś już coś pod to wejście?

nie, nie podlaczalem jeszcze :confused:

 

A zauważyłeś, że od pierwszego pytania z 2006 roku minęło już 1,5 roku ;).

nie ja odswiezylem watek :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość adammd

W moim passacie - 2.0 tdi 14KM kombi z navi RNS 510 jest wejście aux i uaktywnia się je w ustwieniach "radioodtwarzacza". Podłaczałem moje PDA jako pamięć masową, ale tak serio to nie bardzo wiem po co jest to wejście, odtwarzacz czyta płyty z mp3 i dodatkowo jest czytnik kart sd/mmc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podłaczałem moje PDA jako pamięć masową, ale tak serio to nie bardzo wiem po co jest to wejście, odtwarzacz czyta płyty z mp3 i dodatkowo jest czytnik kart sd/mmc.

 

A jakim kabelkiem go podłączyłeś, z małym "jackiem" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość adammd
pamięć masowa via jack ? bardzo ciekawe...

 

Sorry, w pda był włączony odtwarzacz z muzyką i dopiero wtedy było słychać muzykę w odtwarzaczu, ale to chyba nadal bez sensu bo na wbudowanym twardym dysku można magazynować sporo muzyki, a 20GB po zainstalowaniu navi to chyba wystarczy większości użytkownikom passata.

 

A jakim kabelkiem go podłączyłeś, z małym "jackiem" ?

 

mały jack do PDA, duży do AUX IN, sorry ale to nie była pamięć masowa, tylko włączony odtwarzacz z muzyka w PDA

 

//edytuj posty. Dzięki. artmin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności