Skocz do zawartości
KAWA

Telefony komórkowe - pytania dot. sprzętu, konfiguracji

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego pomyśl jeszcze nad firmą Sony-bo widzę że jakoś nikt nie proponował,nie wiem czemu- skoro jest LG G2 ,to porównaj sobie z Xperia Z1,a jeśli chodzi o Andka-jeśli się go sprawnie użytkuje i nie instaluje rzeczy które mają dostęp do modyfikacji zawartości telefonu,to nie ma z nim żadnych problemów:)

 

Z1 jest droższy od G2, równie dobrze można troche kasy dołożyć i będzie S5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To tłumaczy dlaczego np. w parlamencie europejskim dominuje iPhone iPad i BlackBerry

 

Mówisz o tym parlamencie który ustalił że ślimak to ryba lądowa a marchewka to owoc? Jeśli tak to to rzeczywiście, wszystko jasne.

I jak masz z łaską odpowiadać koledze na pytanie to lepiej sobie daruj i pogadaj z Siri.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolego pomyśl jeszcze nad firmą Sony-bo widzę że jakoś nikt nie proponował,nie wiem czemu

 

A miałem napisać o Xperii Z1 ewentualnie "Z" którą sam posiadam od niedawna ( sprzedałem S3 LTE )

Jak dla mnie to Sony powoli dorównuje wykonaniem "ajfonowi" a to dla mnie jest najważniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej. Ale jest jeden szkopuł w tych aluminiowych i szklanych telefonach, otóż niszczą się znacznie szybciej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
otóż niszczą się znacznie szybciej.

 

Folia z przodu i tyłu i dodatkowo "plecki" z tyłu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o folię to polecam firmę 3mk,sam używam wersji solid i polecam każdemu:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
polecam firmę 3mk,sam używam wersji solid

 

Ja tez i polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tapatalk na WM8 jest darmowy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja tez i polecam

 

 

Oj cukrujecie tak tej xperii z. Według mnie nie wypał. Po pierwsze personalizacja androida jest straszna, to białe tło do niczego nie pasowało, aktualizacje które są bardzo rzadko a i jeszcze brak możliwości ukrycia aplikacji w menu. Zetka jest też nieporęczna. Używałem z folią 3mk na przodzie i tyle a w efekcie końcowym pękła przednia szybka do czego sądze przyczynił się też boczny przycisk włączania. Super zachwalany aparat z exmorami i mega wypasistymi pikselami tylko na papierku, w rzeczywistości zdjęcia są słabe, stary s3 żony z 8mpx cpykał lepsze fotki.

 

Wracając do rządowych jabłek to pamiętam jak rząd ogłosił przetarg na aktualizację ipadów. Wygrała jakaś tam firma, która w przeliczeniu za aktualizację jednego jabłuszka brała skromne 500zł :-).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy tapatalk na WM8 jest darmowy?
oczywiście, że tak :) i nie WM8, a WP8 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
oczywiście, że tak :) i nie WM8, a WP8 ;)

 

Racja. Kiedyś był mobile teraz to Phone

Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smartfon niezależnie jaki czy szklany czy nie, jak spadnie tak jak nie powinien to nawet z 50cm szyba pęknie i mało co to zmieni, może te super grube etui co w nazwie ma armor plus folia 3mk ta pancerna zmniejszy prawdopodobieństwo ale jakim kosztem :-P porównując LG do Ztki np. jakość wyświetlacza to Z wygląda jakby był czarno biały :-P fakt jakość wykonania LG nie jest na najwyższym poziomie jak Sony ale nie skrzypi tak jak Samsung.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yyy, nie.

Ponoś w kieszeni plastik (samsung) i szkło z Alu (ip czy Sony). W kieszeni gdzie masz klucze czy jakieś ziarna piasku. Po miesiącu, samsung będzie wyglądał tak jak wcześniej a IP jak po wojnie w Kabulu.

Otter Box to ekstremalny ochraniacz ale to raczej dla tych, którzy tak też żyją (jakieś sporty, ciągłe wyprawy itp). Spełnia swoją rolę ale trochę powiększa telefon.

Folia załatwia sprawę W większości przypadków. Od siebie polecam xtreme guard, 3m, invisible shield I odradzam te najtańsze. Ale nie każdy lubi folie (N2 który dałem żonie, nadal ma front I plecy we folii plus kondom, mój N3 to samo ale bez pleców - przód juz sporo porysowany więc niedługo cza będzie zmienić folie - ale ekran igła).

I tak, jak ktoś ma w życiu pecha i zmartwień kupę, to złamie rękę podcierajac dupe - to odnośnie telefonu który "źle" upadnie.

 

Inne pytanie - czy nawigacja Sygic odpali na pełnym ekranie na tablecie 10 calowym?

I czy można mieć 2 urządzenia w Andro ale jedno konto? Właśnie chodzi mi o tel plus tablet ale na jednym koncie.

 

PS. Zapomniałem napisać - Sony ma najsłabsze wyświetlacz wg mnie. Strasznie blade kolory. Ale pewnie łatwe się do tego przyzwyczaić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie. Moja kobitka kupiła LG L7 II czy jakoś tak ale za każdym razem jak chce się połączyć w WIFI obojętnie gdzie to występuje problem z uwierzytelnieniem. Co z tym fantem zrobić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebna darmowa Navi apka na iP4s która będzie fruwać w trybie offline - coś jak Nokia Maps (miałem to w Lumii 900 i byłem mega zadowolony...) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Potrzebna darmowa Navi apka na iP4s która będzie fruwać w trybie offline - coś jak Nokia Maps (miałem to w Lumii 900 i byłem mega zadowolony...) .

 

Pociągnij sobie SYGIC Aura. Mi się sprawdza choć nie korzystam często. Ewentualnie NaviExpert.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy da się tak ustawić Xperię J, żeby nie wymagała włączania przesyłu danych przy wysyłaniu MMS-a?

Nie jest to potrzebne przy odbiorze, ale bez tego nie wyśle.

Jakieś rady? :)

Jest na to jakiś sposób?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy da się tak ustawić Xperię J, żeby nie wymagała włączania przesyłu danych przy wysyłaniu MMS-a?

Nie jest to potrzebne przy odbiorze, ale bez tego nie wyśle.

Jakieś rady? :)

Jest na to jakiś sposób?

 

Witaj. Spróbuj w ustawieniach danych zmienic aby nie pobieral danych przez siec tylko przez pakiet internetowy. Innej opcji chyba nie bedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witaj. Spróbuj w ustawieniach danych zmienic aby nie pobieral danych przez siec tylko przez pakiet internetowy. Innej opcji chyba nie bedzie.

Dziękuję za pomoc, ale jak telefon wrócił z naprawy to już go tak ustawili, że nic nie trzeba było zmieniać :)

Ale mam kolejne pytanie - czy ktoś z Was używa może LG L9 i może się wypowiedzieć co sądzi na jego temat? Plusy i minusy - szczególnie jeśli chodzi o baterię, zasięg czy też czas reakcji.

Z góry dziękuję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja ma LG L7 i bateria wymiata. Aż mnie zazdrość bierze w porównaniu z moim Samsungiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności