Skocz do zawartości
MAPET

felgi do B3 od golf mk2?

Rekomendowane odpowiedzi

czy ktos wie czy felgi o wzorze z golfa 2 tj jak te:

http://allegro.pl/item715166017_vw_golf_ii_1_3_e_1987r_felgi_13.html

rozmiar 13 cali

 

beda pasowac do b3 1.8 ?

 

chodzi o to ze ponoc byly inne piasty w passatach i z przodu felga od golfa moze obcierac o zacisk....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będą. ponieważ w b3 minimalny rozmiar felgi to 14" a te są 13". nie zmieszczą się poprostu przy zacisku :) [

quote=MAPET;632020]ponoc byly inne piasty w passatach i z przodu felga od golfa moze obcierac o zacisk....

No dokładnie, większy zacisk.

ale jeszcze w sumie sprawdzę to zaraz, bo mam felgi z paska b2 też 13".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobrze ale zaciski sa inne?

bo mialem mk2 gti tez tarcze przod wentylowane i tam 13 wchodzila.... czy do passata 100% nie wejdzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no dobrze ale zaciski sa inne?

są większe, ponieważ całe auto jest przecież większe :)

bo mialem mk2 gti tez tarcze przod wentylowane i tam 13 wchodzila....

ponieważ to czy są wentylowane czy nie nie zależy od wielkości, jak by to powiedzieć, nie w górę, tylko na szerokość, tarcze wentylowane są grubsze, ale nie mają większej średnicy, a w b3 już jest większe średnica tarczy, przez co zacisk jest bardziej wysunięty, przez co koło 13" nie wchodzi. Ale jeśli chcesz założyć wentylowane tercze to zmieniasz tylko i wyłacznie jarzma zacisków,a nie całe zaciski.

6ad884d56c1d1228m.jpg

c43c91b26a7a3518m.jpg

cb1662931e75c42fm.jpg

przykręciłem tylko na 2 śruby, bo na więcej nie ma potrzeby. i nie da się przekręcić kołem, ponieważ zawadza zacisk o koło. czyli na 100% nie da się założyć trzynastki do b3 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to ze zaciskow nie trzeba to wiem ;) a zaciski nie zawsze musza byc wieksze bo to byla mk2 GTi ;) ale niewazne moze sa ;)

 

no to jak 13 nie wchodzi to trudno... a 14 wchodzi tylko od passata wzor?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

14 powinna wejść każda. założyłem alu od seata - pasi, założyłem alu od polo, pasi, stalaki od paska też paszą, i mam też od seata, takie z okrągłymi dziurami i też pasują. każde 14" z rostawem 4x100 powinno bez problemów pasować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha

 

a o 13 tak mi ktos napisal na forum golfa:

 

jaki passat? wiem że jeśli B3 na zaciskach girlinga to nie wejdzie, na zaciskach VWII da rade.

Ja mam teraz takie zaciski założone (od 16V) i 13" musze powiedzieć pa pa

 

ale ja wiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności