Skocz do zawartości
Zygzak

Pęknięty boczek w drzwiach kierowcy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam pęknięty boczek w drzwiach kierowcy. Pęknięcie jest tam, gdzie jest takie wgłębienie na łokieć. Tapicerka nie jest porwana, ale da się palcami wyczuć pod spodem pęknięty plastik. W jakimś warsztacie próbowali już to zakleić, ale po kilku miesiącach znowu pękło. Pytałem w ASO o nowy boczek, to mi "zaśpiewali" 1200zł, więc wolałbym to jakoś inaczej naprawić.

Czy ktoś z Was może wie, czy dało by się to jakoś przykleić na żywicę epoksydową/polimerową? Pewnie trzeba by było jeszcze na ten plastik od wewnątrz podłożyć jakiś materiał, żeby to się lepiej trzymało. Czy ktoś już bawił się w takie sklejanie? Czy znacie jakieś warsztaty w okolicach Wawki, gdzie mogliby to naprawić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukaj zakładu "spawającego" plastiki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, a o spawaniu plastików jakoś wcześniej nie słyszałem :). Znalazłem sobie taki zakład i rzeczywiście mi to zespawali. Ciekawe tylko, jak długo to spawanie wytrzyma?

Dzięki i pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te spawy sa bardzo mocne, klient spawał mi ułamany kawałek zderzaka potem chwycił za niego i szarpał i trzymało jakby było całe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam ten sam problem polecono mi kupno tapicerki od anglika kupilem ale jak to teraz przelozyc bawil sie ktos juz prosze o odp

Edytowane przez rainman777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja mam ten sam problem polecono mi kupno tapicerki od anglika kupilem ale jak to teraz przelozyc bawil sie ktos juz prosze o odp

 

http://forum.vw-passat.pl/threads/63857-Jak-zdj%C4%85%C4%87-tapicerk%C4%99-drzwi-przednich-passat-b6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności