Skocz do zawartości
Gość oleś

trzęsie przy większej prędkości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość oleś

Witam!

Mam nadzieję, że mogę na ten temat pisać w tej cześci forum.

Nurtuję mnie pewna sprawa, otóż kiedy wymieniałem ostatnio pół przodu,tzn amory, łączniki stabilizatora, odboje, osłony przegubu i końcówka. Jak wyjechałem z warsztatu zaczął mi "pyrkać" ten cały sworzeń, potem jeszcze wymieniałem opony z przodu. głównym problemem jest fakt, że przy jeździe powyżej 100km/h zaczyna mi trząść autem...podkreslę jeszcze, że mam alufelgi. i Tak...Czy jest to kwestia wcześniej wspomnianego sworzenia, czy tego, że nie ustawili dobrze geometrii - choć wydruk komputerowy dostałem ale nie bardzo się zsnam na tych cyferkach, czy też może źle ustawionej zbieżności? A może poprostu krzywe felgi? Chcialbym wiedzieć co jest zanim pojadę do mechanika i wydam kupę forsy!:/ Dzięki za odp!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początek sprawdź felgi-podjedź do jakiegoś dobrego wulkanizatora-to z pewnością będzie "tańszy" początek poszukiwania usterki...

Może być źle wyważone koło, krzywa felga dziur Tobie na naszych drogach niemało :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zbieznosc tez lepiej sprawdz ;) skoro wszystko wymieniales to powinno byc ok ale zobacz np czy zadne kolo sie nie kolysze na boki (podnies i probuj je do siebie ciagnac). jezeli bedzie ok to tak jak napisal kolega moga byc felgi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi sie tak dzieje odkad naprawili mi dziure w oponie i w cienkim warsztacie macowali ciezarki ;/ jeden odpada i powyzej setki kierownica lata...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności