Skocz do zawartości
Baro

Co dziś zrobiłem w swoim VW

Rekomendowane odpowiedzi

może temat się przyjmie i więcej osób będzie pisało bo wieje nudą :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu skończyłem wymieniać gumki na wahaczach -ale były rozje......ne ,masakra ale teraz nie trzęsie kierą i jest dużo ciszej w aucie .Zostało wymienić poduchę pod skrzynią -palce poobdzierane na 100% i sprawdzić łożyska na tyle i dalej w drogę , pozdro piotr 22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem !!!!!!!!!!

 

a później - wstyd przyznać - bez zderzaka i atrapy zasuwałem po mieście strasząc przechodniów z radości, że to w końcu ruszyło :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

reaktywowalem antene dachową , przelutowalem plytke , wymienilem uszczelki 2 i jest jak nowa ;D nie ma bledu na kompie i sciaga odlegle stacje :);]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zatankowałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podniosłem maskę, oblukałem co i jak, posłuchałem silnika, sprawdziłem płyny, zamknąłem maskę i zafrapowałem się, co tu dalej robić z powodu uciekających 150 rumaków.:confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po pracy (3.30) sprawdziłem poziom oleju,a następnie zrobiłem pare kółek na ręcznym na trawniku przed pracą,ciesząc się zapachem świeżo skoszonej trawy:D

po przyjezdzie do domu (zegar na kościelnej wieży bił cztery razy),dwoma wiadrami wody spłukałem z autka trawe,rozkoszując się w międzyczasie widokiem rozgwieżdżonego nieba:p ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
po pracy (3.30) sprawdziłem poziom oleju,a następnie zrobiłem pare kółek na ręcznym na trawniku przed pracą,ciesząc się zapachem świeżo skoszonej trawy

po przyjezdzie do domu (zegar na kościelnej wieży bił cztery razy),dwoma wiadrami wody spłukałem z autka trawe,rozkoszując się w międzyczasie widokiem rozgwieżdżonego nieba

Rozwaliłeś mnie na drobne :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Camell990

Ja powoli swojego ogarniam na spota 30stego:D

Wczoraj trochę ogarnąłem środek:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie dzis przejechalem swoim po gazete do kiosku, od tygodnia czasu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie czeka czyszczenie turbinki, dziś podczas ostrej jazdy odcięło turbo,po sprawdzeniu ciśnienia pokazało 1,6 bara,ehh a wszystko było tak pięknie. myślę ze na tym się skończy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swoją niunie zatankowałem przed jutrzejszym wyjazdem na weekend spotowy :hyhy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jeszcze nic z kombiwarem nie zrobiłem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Camell990

Kolego baro Ty może jeździsz granatowym kombi b4?? Z wlepami pod listawmi z linkiem do forum ciemnymi szybkami i spojlerem na klapie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolego baro Ty może jeździsz granatowym kombi b4?? Z wlepami pod listawmi z linkiem do forum ciemnymi szybkami i spojlerem na klapie??

 

Nie jeździ czarnym bez wlepy.k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Camell990

Pogoda do dupy nawet nie ma jak umyć auta na jutro:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dziś z rana przesmarowałem mechanizm tylnej wycieraczki. Zaczęło padać i nie poskręcałem osłony klapy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

założyłem gałki do paska i vento od octavi II nie dziś ale chwale sie jutro na spocie pozwole wam podotykać :D

 

taką http://allegro.pl/item724163705_nowaoryginalna_galka_prezent_skoda_octavia_i_tour.html

Edytowane przez Baro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do vento powiadasz...

wchodzi bez przeróbek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem tak gałka tak jak chcesz ją z mieszkiem założyć to spokojnie trzeba 2 cm uciąć drążek ja jeszcze jutro może utne bardziej żeby była niżej ładnie wygląda :D

 

potrzeba worek, brzeszczot, 4 piwa opaska skręcana, wprawna prawa lub lewa ręka i 10-15 min czasu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności