Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wiam, czy ktoś może wie gdzie znajdę kod PIN do navi, w książkach servisowych nie mogę znaleźć. Muszę zmienić soft w swojej nawigacji i po restarcie potrzebuje PIN, przy uruchomieniu pierwszy raz robił to sprzedawca w salonie i teraz **** nie wiem gdzie szukać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kod powinieneś dostać razem z dokumentami w salonie w postaci karty kodowej - karteczki wielkości karty kredytowej.

Samochód i tak pamięta kod radia, nawet po wyjęciu go i ponownym podłączneiu nie powinno być problemu z jego uruchomieniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ale ja zmieniam mu oprogramowanie, dokładnie chodzi o zmianę softu z amerykańskiego na Europę i gość który to robi powiedział że może nawigacja wołać PIN kod. Sprawdziłem wszystkie książki jakie miałem z samochodem i nie widzę nic podobnego, może zadzwonię do serwisu do stanów to mi podadzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_zlydzial1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd oni biorą standardowo kod, przecież gdzieś on jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Skąd oni biorą standardowo kod, przecież gdzieś on jest?

 

Kod powinieneś dostać razem z dokumentami w salonie w postaci karty kodowej - karteczki wielkości karty kredytowej.

 

Czytaj ze zrozumieniem....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytam człowieku, dostałem kartę i niestety nie zapisał nikt tego kodu, nie szukałbym go chyba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dostałem kartę i niestety nie zapisał nikt tego kodu, nie szukałbym go chyba.

 

to pisz tak od razu, człowieku :hyhy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedz do pierwszego lepszego salonu VW i Ci podadza PIN. W czym problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli tak to nie ma problemu, tylko w ASO zawsze są problemy bo nie rozumieją co się do nich mówi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nawet nie musisz jechać. jak masz maila albo tel do jakiegoś salonu to wysyłasz VIN auta i nr seryjny radia. odeślą ci pin (chyba że nawi doszła nieoficjalnie juz po zakupie auta...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nawet nie musisz jechać. jak masz maila albo tel do jakiegoś salonu to wysyłasz VIN auta i nr seryjny radia. odeślą ci pin (chyba że nawi doszła nieoficjalnie juz po zakupie auta...)
Niestety, telefonicznie nie jest to możliwe, ale masz rację rację co do potrzebnych danych. Dziękuje za info, już sobie poradziłem, trochę było z tym troszkę problemów, przyznam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czytam człowieku, dostałem kartę i niestety nie zapisał nikt tego kodu, nie szukałbym go chyba.

Kod nie jest zapisany ale nadrukowany, przynajmniej u mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest czysta karta, przypomnę tylko że sobie kupiłem ten samochód w Stanach i to nie ważne że w salonie. Niestety nie ma nadrukowanego PIN kodu i nie napisał nikt tego. Tu mijam się z prawdą teraz już jest napisane, sam napisałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Samochód i tak pamięta kod radia, nawet po wyjęciu go i ponownym podłączneiu nie powinno być problemu z jego uruchomieniem.

 

Witam, ja mam wlasnie problem ze swoja navi. Auto stalo ok 2-3tyg bez aku, po tym okresie podlaczylem aku i navi/radio normalnie dzialalo. Na kolejny 2-3dniowy wyjazd odlaczylem aku i jakiez bylo moje zdziwienie, gdy po ponownym podlaczeniu aku radio wolalo o PIN. Co zrobilem nie tak, ze chce teraz PIN ode mnie. Podobnie jak kolega nie mam karty z PINem. Czy w serwisie podadza mi PIN, jaki jest koszt ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co nie wiem ile to kosztuje bo mam znajomego w servisie i zrobił mi to po koleżeńsku. Jak pojedziesz to 5 min i załatwisz sprawę bo zaloguje się w systemie i poda ci ze strony PIN. Żaden problem, jak kupiłeś go w salonie w Polsce to za darmo to zrobią. Tylko wielkia uwaga jak kupiłeś navi gdzieś na allegro albo w samochodzie nie oryginalnie było i źródło jest nie koniecznie pewne, policja jest bardzo szybko po zalogowaniu się przez serwis.

Edytowane przez havar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auto kupilem pol roku temu z Francji, navi jest wyposazeniem seryjnym tego samochodu.

Zastanawiam sie tylko co zrobilem nie tak, ze teraz chce PIN, a wczesniej mimo odlaczania aku nie wolalo o PIN, co zrobilem, ze nagle chce PIN ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może zasilanie awaryjne się rozładowało, bo sam mówiłeś że dwa razy odłączyłeś akumulator. Ale to tylko dywagacje nie podparte wiedzą. Zadzwoń do serwisu to udzielą ci informacji ale jak już woła o PIN nic nie zmienisz :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auto najpierw stalo 2-3tyg bez aku, na kilka godzin podlaczylem aku zeby porobic testy VAGiem co doskwiera z elektryka i radio normalnie sie wlaczyla (po 2-3tyg bez baterii), odlaczylem aku i po 2-3dniowej przerwie znow podlaczylem aku bo chcialem auto odpalic, krecilem i krecilem, z przerwami moze z 5godz, a aku caly czas podczas krecenia byl podlaczony pod prostownik. W ktorejs przerwie postanowilem wlaczyc radio i zdziwko, krzyczy o PIN. Fakt ze podczas krecenia aku bardzo oslabl, pomimo iz byl podlaczony caly czas pod prostownik. Czy to moze byc przyczyna wolania PINu, zbyt mocno rozladowany aku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, nie chcę spekulować ja nigdy nie odłączałem akumulatora bo wtedy bym chyba się zapłakał, komputer by dostał szajby i kiedyś tak zrobiłem w innym modelu i wszystkie systemy rozkodowały się miałem choinkę na konsoli. Nawet układ kierowniczy mi padł, kontrola trakcji ABS i wszystkie inne programy wspomagające :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności