Skocz do zawartości
Gość MarcinTDI

kąty pochylenia, nowe fakty

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MarcinTDI

Wszystko wskazuję na ty że mam zwalone kąty pochylenia tylnych kół, a dokładnie lewego (ściąga w prawo) dziwne bo samochód nie był bity,

Czy jakoś ustawia się pochylenie tylnych kół, czy to może być przyczyna mojego problemu (ściągania). Możliwe żeby wacha się skrzywił, niesamowite, ma ktoś jakiś pomysł?

 

 

 

B5 2000r. 1.9 TDi ATJ , a tak w ogóle to jakie są wartości zbieżności do tego auta.

 

Z góry dzieki... : :mu

 

 

proszę jeszcze o jakies sugestie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez tak mialem sciagalo mi autko na prawo. pojechalem do serwisu na zbieznosc i tam wszytko wyszlo na kompie.pan sruby ktore sa z tylu wyregulowal i wszytko ustawil jak trza. od pol roku wszytko jest idealnie. wiec jesli masz kase to podjedz i to zrob taka oto moja rada :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MarcinTDI

A możesz mi powedzieć które to dokładnie śruby, czy chodziło o śruby którymi mocuje się piste do wachacza..............? plis help

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej nie pytaj. Bez przyrządów nie ustawisz prawidłowo geometrii zawieszenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MarcinTDI

i czy na pewno u ciebie również zwalony był tył?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pochylenie kół tył dla napędu na przednią oś :

 

-0°90'ą20°

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MarcinTDI

właśnie chodzi o to że juz wielokrotnie próbowałem utswic e różnych stacjach i niby miało byc oki ale nie jest

 

i po kolejnych próbach w kolejnej stacji stwierdzili że z kątami tyłu coś nie tak, ale słyszałem że tam się nic nie reguluję, dlatego pytam które śruby,

 

 

 

a tak wogóle to wybieram się do serwisu ale boje sie że bedą chciałi mi wcisnac nową tylną belkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MarcinTDI

Prosze jeszcze o info w sprwie kątów tylnych kół

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie bez przyrządó sam nie ustawisz gemoterii... a co do śrub to te co są jakby troche przed kołem ciekzko mi to opisac bo sie tylko przygladlem jak nimi tam krecil i na kompie sie pokzywaly te katy jakie mam i jak jest standartowo. A jesli piszesz ze juz byles w paru zakladach i jest niby wszytko oki to moze cos masz z ktorąś felga lub jedna z opon jest jakara trefna nad tym sie tez propnuje zastanowic.pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MarcinTDI, przeczytaj mój pierwszy post

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MarcinTDI

Właśnie wszyscy mi ustawiałi przednie koła, ale nikt nie zainteresował się tyłem, dlatego pytam czy na pewno u ciebie chodzilo o tylna oś......?

pytanko dokolegi z Gryfic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MarcinTDI

Na pewno w serwisie rególowali Ci kąty tylnej osi......?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak !!!!! sciagal mi passek w prawo wiec pojechlem na geometrie i przod okazal sie dobrze ustwiony wiec pan mechnik zainteresowal sie tylem i ustwil mi tak jak poiwnno byc kąty. Jadąc do serwisu nie wiedzilem czy bede mi ustwwiac przod czy tyl bo sie pytasz ciagle czy mi tyl ustawili wiec pisze po raz kolejny przod byl oki USTAWILI TYŁ :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MarcinTDI

oki oki, o to mi chodziło bo myślałem że tył się nie ustawia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MarcinTDI

Dzisiaj jestem umówiny w serwisie VW Danelczyk/Lublin, mam nadzieję, że zakończe temat raz na zawsze, Na pewno o wszystkim tu napiszę.

 

 

 

Witam

 

Dwa dni w serwisie i chłopaki w serwisie (Danielczyk/Lublin) nie maja pomysłu dlaczego ściąga. Po próbach zamiany wahaczy, ustawień zbieżności rozłożyli ręce, nie wiedzą dlaczego ściąga . Z autem niby wszystko gra „proste” itd., ale jednak cos go boli…

Podejrzenia padło na maglownice bo auto ma dziwne objawy ściągania tzn. już po ruszeniu kierownica przekręca się ok. 6-8 stopni w prawo i dalej już się nie przekręca, przy próbie „kontry” szybciutko wraca do tej pozycji….

 

 

Serwis się poddał w forum jedyna nadzieja. Pomocy…..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MarcinTDI, nie zakładaj nowych tematów, kontynuuj tutaj ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MarcinTDI

Wiem, wiem sorki

 

Stary czy nowy, chłopaki pomóżcie...............

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maglownica (nowa) około 3,5 tys (regenerowana nie zawsze sprawdza się :kwasny: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MarcinTDI

rozmawiałem fachowcami od maglownic, opisałem wszystko: tzn z maglownica nie cieknie, zero luzów, dodakowo zreferowałem problem, twierdzą zgodnie że to nie maglownica bo byłyby inne objawy....

 

 

 

barak pomysłów, może przegóby.....?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności