Skocz do zawartości
piotrwrc

Minimalne stuki w zawieszeniu z lewej str. :/

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam problem od jakiegoś czasu na wysokości pedału sprzęgła słychać mimimalne stukniecia jadąc po niewielkich nierównościch. Nie jest to słyszalne jeżeli jedziemy po dobrej nawierzchni. Nie jest to układ kierowniczy, hamulcowy na 100%. Podejrzewam że może być to od jakiegoś wachacza, lub łącznika stabilizatora. MOże mniał ktoś podobny problem. Nie jest to nic uciążliwego ale miło by było gdyby udało sie to usunąć. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego ja CI powiem jak to było u mnie.jeśli stuki słychać tak jak u Ciebie jadąc po niewielkich nierównościach co było dokladnie u mnie to niestety do wymiany poszedł przedni prosty a tanie to nie jest bo jakies 250 lmo płaciłem w IC a jest to jedyny wahacz którego niestety żadna firma nie regeneruje;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie tez jak jechalem po dobrej drodze nic nie bylo slychac... po nierownej stuki z prawej strony... winne byly 2 gorne wachacze z prawej strony i po ich wymianie cisza wiec zapewne to samo bedzie u Ciebie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tyle ze górne wahacze bardzo łatwo można sprawdzić.wystarczy podnieść auto na lewarku i szarpnąć za koło.jeśli wyczuwalne są luzy i koło kładzie się to znaczy ze górne poleciały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie wlasnie nie bylo czuc zadnego luzu na kole a mimo wszystko cos pukalo ;) najlepiej jest odkrecic ta srube laczaca 2 wachacze i sprawdzic koncowki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepiej to jechać do jakiegoś warsztatu specjalizującego się w zawieszeniach gdzie wytrzepią Ci auto i powiedzą dokładnie który wahacz kuleje i wymienią CI go a za wymianę sztuki zapłacisz 30 zeta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności