Skocz do zawartości
gregwarchal

deska rozdzielcza sie rusza???

Rekomendowane odpowiedzi

witam serdecznie

Mam pytanie dotyczace deski rozdzielczej, jak w temacie. Problem mianowicie jest tego typu, ze ostatnio mialem wymieniany silniczek od klimatyzacji i niestety nie obeszlo sie bez sciagania deski, i walnie od tego czasu zawsze gdy jade podczas skrecania albo na wiekszej dziurze slysze takie stukanie od strony kierowcy tak jakby gdzies tam za zegarami bardzo mnie to denerwuje i chcialbym sie tego pozbyc, bylem u tego mechanika na drugi dzien i przy mnie podokrecal sruby na maxa ale niestety dalej to slychac, powtykal jeszcze jakies gumki miedzy deske a szybe ale to tez nie pomoglo:( pomozcie PROSZE bo bardzo mnie to denerwuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podziekuj POLSKIM DROGOM !!

 

 

ruszala sie, rusza i bedzie ruszac !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem auto m.in. z tego powodu. Drogi to drogi, a dopracowanie wnętrza passata to inna para kaloszy. Przywyknij.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
podziekuj POLSKIM DROGOM !!

A co maja Polskie drogi do tego? Jak kolega widzę w UK mieszka.

 

A po drugie ;

ostatnio mialem wymieniany silniczek od klimatyzacji i niestety nie obeszlo sie bez sciagania deski, i walnie od tego czasu zawsze gdy jade podczas skrecania albo na wiekszej dziurze slysze takie stukanie od strony kierowcy

ewidentnie coś jest źle poskręcane, bądź poskładane nie tak, jak fabrycznie, po wymianie silniczka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pomozcie PROSZE bo bardzo mnie to denerwuje

 

No cóż, do znachora co to robił, niech rozbiera i składa od nowa jak sknocił.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorki że dołączę się do tematu ale szukałem i nie mogłem nigdzie zapytać się o rzecz która jest mi potrzebna.W razie problemu proszę przenieść do odpowiedniego działu.Poszukuje ramki konsoli środkowej w desce rozdzielczej.Mam pękniętą i próba klejenia kończy się fiaskiem a radio przez to lata jak chce. :( Proszę o pomoc w znalezieniu w miarę taniej tej ramki. vw passat b3 kombi 93r.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności