Skocz do zawartości
Luq@sz

tył zacisk tarczy z B5 do B3 ??

Rekomendowane odpowiedzi

Czytałem na forum o hipotetycznej możliwości przełożenia zacisków z B5 do b3 na tylnej osi. Z racji dość częstych problemów z ręcznym nie było by to głupie rozwiązanie, ale chce się upewnić, czy ktoś próbował już takich rzeczy w praktyce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie założyłem od golfa IV i podeszły bez problemu. Musiałem tylko kupić przewody od b5 nr oryginału 8E0 611 775 J. Ktoś na forum zakładał też od b5. Na pewno pasują też od octaci I.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę potwierdzić, do B4 wchodzą spokojnie zaciski od Octavii I. Trzeba tylko dłuższy przewodzik elastyczny, za TRW płaciłem koło 170 PLN (nóweczka).

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piter84 dzięki poszperam moze coś wymyślę, a jak wygląda sprawa klocków, tarcz, hamowania ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klocki, tarcze i jarzma zostają te same.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakbys szukal to bys znalazl ze ja do B4 od B5 zalozylem i nawet przewodów nie zmienialem tylko linke inaczej poprowadzilem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

radzio77 o widzisz wiedziałem, że znajdzie się kierownik zamieszania :) masz moze jakieś foty i opis operacji ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam bo co tam opisywac :) jedynie linka od recznego idzie gorą nie dolem i trza powiekszyc dziurke ucha na ktorym sie opiera linka tzn o rozmiar czy dwa rozwiercic ale to pikuś (albo pan pikuś) :) calosc podeszla bezproblemowo. tylko ze ja to robilem do B4 ale mysle ze w B3 bedzie identycznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest to samo co w b3 na tył do b3 i b4 pakowali wszędzie to samo albo lucas albojakieś innefi firmy ale z zewnątrz to samo i działa zamiennie ze sobą więc nie powinno być problemów :) fdzięki wielkie za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem przeciwny wymianie zacisków na te z B5, ale pisałem kiedyś o "magicznej" sprężynce która rozwiązuje definitywnie problem z nie odbijającym ręcznym, jeżdżę już z takim patentem naprawdę długo i jest po prostu lala. Pięć minut roboty i wszysko gra, a wątek w którym to opisałem jest TUTAJ.

Edytowane przez lebow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na pewno zaciski pasują do golfa 4 seata Leona toledo i Octavii tylko patrz czy są aluminiowe są lepsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności