Skocz do zawartości
orki_1990

Boczki Drzwi zB4 do B3 Czy pasuja ??

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chce sobie wymienic boczki w swojej b3 na te z b4 bo maja ładniejsza konstrukcie i normalna kieszen na głosniki . I moje pytanie jest takie jak w tytule . " Boczki Drzwi z b4 do b3 czy pasuja ? "

 

Jezeli temat był to przepraszam ale przeszukałem dużo i nic nie znalazłem konkretnego nawet znajomy google.pl nie pomógł.

 

dziekuje za odpowiedzi pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie idealnie ale pasują, zobacz sobie w tematy kolegi Arth oraz magik, oni mają boczki z B4, ktoś jeszcze miał z B4 ale nie pamiętam.

Generalnie pasują, ale trzeba sie pobawić żeby idealnie spasować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i siema nic nie wyszukuje wyszukiwarka na forum.. nawet w zawansowanym szukaniu.

 

A wiesz ile to roboty ? co trzeba przerabiać ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kształtem pasują. Ale jest inny rozstaw otworów. Klamka wewnętrzna też jest inna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w temacie na 9str masz foto uchwytu raczki - dokladnie pokazane jest jaki element nalezy skrócic. Ponadto mozesz miec problemy z tymi "trójkatami" zwięczającymi boczki z narozem szyby - one także maja lekko inne mocowania,,, dalej śrubki boczne (wkręty) u mnie były po 2 sztuki na stronie zaś w boczkach od VR natrafiłem na 3 otwory w innym rozstawie bodajże tylko górny był na miejscu.

To jednak nie stanowi problemu, jeżeli masz pod ręką sklep, bowiem plastyki, w które wkręcany jest owy wkręt mozna dokupic - są identyczne, następnie tylko umieścic je w odpowiednim rozstawie w karoserii drzwi - tu VW juz ma przygotowane otwory, jednak moga byc tylko zaslepione - wurzucasz stare mocowania i zakładasz w dowolnym miejscu nowe. Klamka do otwierania drzwi pasuje, tylko musi byc od b4 - w innym wypadku trzeba troche poczarowac by to spasowac.

 

Aha, jeszcze jedno: możesz spotkac sie z tym, ze nie bedziesz mógl zamknac drzwi po prostu nie wcisniesz tego "sztopsla"....gdzies tam musialo zcisnąc drut calego mechanizmu, niestety te boczki maja lekko inny profil, lecz jezeli masz chęci i ochote na odrobine majsterkowania nie widzę problemu.

 

zycze powodzenia;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje Arth ! Cos pokombinuje 120zł to nie taki majątek za 4 oryginalne boczki z b4 :)

Ale będa leżeć i czekać na obszycie skóra dopiero wtedy je zamontuje ;)

Pozdros !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie lepiej dokupić plastykowe doły do drzwi z miejscem na głośniki ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a nie lepiej dokupić plastykowe doły do drzwi z miejscem na głośniki ??

A były takie w B3? bo ja sie tylko spotkałem z dołami-kieszeniami, jakie mam u siebie, a nie takie jak w B4, czyli kieszeń i miejsce na głośnik ?

Pozatym, żeby w B3 zmienić dół, trzeba również zmienić górę, bo te które nie mają kieszeni, są jedną całością, a te z kieszenią są jak przednie, czyli góra i dół w dwóch osobnych kawałkach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie szczerze to brzydko wyglądaja te boczki z kieszeniami na głosniki od b3 tak jak z jakiegoś ursusa ... A w b4 tp juz ładnie zabudowane okragłe nic kanciastego i to mi sie podoba :) Kupie boczki pozmieniam i będzie git :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiecie szczerze to brzydko wyglądaja te boczki z kieszeniami na głosniki od b3 tak jak z jakiegoś ursusa ... A w b4 tp juz ładnie zabudowane okragłe nic kanciastego i to mi sie podoba Kupie boczki pozmieniam i będzie git

 

To chyba nie widziałes oryginalnych skórzanych boczków do B3. Sa duzo ladniejsze niż skórzane z b4. Rączki wszystko obszyte skóra itd. A w B4 tylko boczek reszta plastyk :/ Jak chcesz zobaczyć jak wyglada boczek skóra w B3 to daj znac. Przesle foty z swojego paska. A tak poza tematem, zaokrąglony B3 to już NIE B3 :mad:

Edytowane przez cube2606

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To chyba nie widziałes oryginalnych skórzanych boczków do B3

 

Zobacz sobie kolego w moich zdjęciach jaki ja mam boczek lewy od kierowcy ;]

a pózniej mów ;]

Tobie sie podoba seryjny pass to takiego miej ja chce zrobic go według własnego gustu ( nie wiesniackiego bo mam znajomych w miescie co maja same Germany począwszy od golfów skonczywszy na bmw ) i wiem co jest w smak a co nie... I jestem ciekaw dlaczego 4 znajomych wywaliło oryginalne deski rozdzlecze z golfa mkII i zamienili je na z mk3 i mk4 ;] ? Według twojej teorii to juz golf II nie jest golfem II bo nie ma deski oryginalnej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
. I jestem ciekaw dlaczego 4 znajomych wywaliło oryginalne deski rozdzlecze z golfa mkII i zamienili je na z mk3 i mk4 ;] ?

Nie zrobili nic czym można by się szczycić ;)

No ale rób swoje mody i pochwal się w odpowiednim temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:rotfl: myślałem że chodzi o boczki z tylnych drzwi :D takie boczki to i ja mam :D a mi chodziło o to że w B3 nie miało miejsc na głośniki, tak jak miały B4, w tylnych drzwiach :D żeśmy sie nie dogadali ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zamontowałem do swojej B3 kokpit z passata B6, to dopiero jest german :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zobacz sobie kolego w moich zdjęciach jaki ja mam boczek lewy od kierowcy ;]

a pózniej mów ;]

Tobie sie podoba seryjny pass to takiego miej ja chce zrobic go według własnego gustu ( nie wiesniackiego bo mam znajomych w miescie co maja same Germany począwszy od golfów skonczywszy na bmw ) i wiem co jest w smak a co nie... I jestem ciekaw dlaczego 4 znajomych wywaliło oryginalne deski rozdzlecze z golfa mkII i zamienili je na z mk3 i mk4 ;] ? Według twojej teorii to juz golf II nie jest golfem II bo nie ma deski oryginalnej...

 

Jezeli o mnie chodzi to mozesz sobie wsadzić co tylko chcesz a czy sie będzie podobac czy nie to kazdego indywidualna sprawa. Ja sobie cenie oryginał a nie przeróbki. A dlaczego Twoi znajomi mają "wieśniackie" auta jak to okresliłeś to ja Ci nie odpowiem.Bo to nie moi znajomi. A według mojej teori golf II nie bedzie ORYGINALNYM golfem II jak ma inna deske rozdzielczą :) PS. oglądałem Twój boczek i mi sie nie podoba. Pozdrawiam i zycze sukcesów w modyfikacjach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A według mojej teori golf II nie bedzie ORYGINALNYM golfem II jak ma inna deske rozdzielczą PS. oglądałem Twój boczek i mi sie nie podoba. Pozdrawiam i zycze sukcesów w modyfikacjach.

Dołączam sie do wypowiedzi, zgadzam sie w 100% i pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego Twoi znajomi mają "wieśniackie" auta

Wiesz powiem ci tyle 10 passatów bys musial sprzedać żeby mieć takie auto ;]

 

Koniec tematu uwazam go za zamknięty jak dla mnie dowiedziałem sie swoje i z pedantami na temat oldschoola nie będe rozmawiał . Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności