Skocz do zawartości
onliest

Problem z elektryka w VW Passacie B5 Combi 2001rok

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawa wyglada nastepujaca: dzis w w polodnie jade passatem z bratem i ja i on bez problemu otwieramy szyby i zamykamy godzine pozniej jade do sklepu w trakcie drogi otworzylem szybe nastepnie ja zamknalem tez bez problemu i wysiadlem gdy wrocilem do samochodu szyby juz nie chcialy sie otworzyc. dojechalem do domu zgasilem i odpalilem na nowo auto i szyby dzialaly bez zarzutu dla sprawdzenia znow odpalilem i zgasilem auto lecz wtedy juz szyby nie dzialay po kolejnym razie szyby znow dziala i pozniej znow przestaly az wkoncu po ktoryms razie otworzyla sie tylko tylnia prawa szyba i juz od tamtej pory nie moge jej zamknac poprostu wszystkie szyby przestaly dzialac wraz z oswietleniem w samochodzie chodzi o te lampki ktore zapalaja sie przy otwieraniu drzwi lub gdy sami je wlaczymy klapa bagaznika nie chce sie zamknac ani otworzyc nawet z urzyciem kluczyka nie wiem co moglo sie stac bezpieczniki wszystkie sa na pierwszy rzut oka dobre moze mi ktos w miare szybko pomoc?

 

Dodam ze sprawdzilem Moduł Komfortu no i on wyglada jak nowy zadnego zabrudzenia w najmniejszym stopniu przewody prowadzace od modoulu tez sa w idealnym stanie. Jedynie co zauwazylem to wiazka przewodow w harmonijce jest lekko przetarta ale to tylko ta czarna sliska izolacja kable wygladaja dobrze. Moze mi ktoś pomoc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bezpieczniki wszystkie sa na pierwszy rzut oka dobre

Wyjmij bezpiecznik nr 14. Na pierwszy rzut oka u mnie też był dobry. A klapka od wlewu paliwa działa? Bo u mnie nie działała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

klapka od wlewu paliwa tez nie dziala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzaj bezpieczniki. Ale dokładnie. A nr. 14 wymień na nowy. To jeden z tych małych 10 Amperowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

odświeżę temat ponieważ u mnie dzisiaj w pasku coś zaszwankowała elektryka.Zaczęło się od tego,że pomimo zamkniętych wszystkich drzwi,kontrolka dawała znać,że któreś są otwarte.Za chwilę okazało się,że klimatyzacja nie jest podświetlona i nie pokazuje temp. zawnętrznej.Do tego żadna szyba nie chciała się otworzyć.Sprawdziłem wlew paliwa,ale ten się otworzył.Podjechałem pod dom i po jakimś czasie żona wyruszyła w trasę,ale tym razem wszystko działało jak powinno.Czyżby Pasek źle znosił moją obecność ;).

Ale tak na poważnie...czy jest to początek jakiejś awarii?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności