Skocz do zawartości
endi b5

sterowanie centralnego zamka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam passata 1,9 tdi 110 km 97r i nie wiem jak jest sterowany central zamek (+ czy - ) bo chciałbym zakupić alarm i a wiem z doświadczenia że nie wszystkie alarmy mają uniwersalne podłączenie

Pomóżcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety z tej półki to raczej nie za wiele będzie ale kilka półek wyżej coś już będzie do polecenia.

 

Ale też to nie jest to bo następne kilka półek to już mają ciekawe opcje, ale mało zaawansowane więc lecimy wyżej i tu można coś wybrać.

 

Teraz usiądź wygonie - bo wysyłam ci na razie instrukcję :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość saba255

 

Teraz usiądź wygonie - bo wysyłam ci na razie instrukcję :ok:

To i moze mi sie skapnie intrukcja ?:) bo właśnie od tygodnia wertuje różne alarmy i nie wiem na ktory się zdecydować.. bo jak to ustrojstwo podlaczyć i czy B5'tka ma plusem czy minusem sterowana central, no i immo jak podlaczyć pod alarm.. ;):]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj Marek, Marek, Czemu nie odpowiesz normalnie chłopakom tylko ich męczysz jakimiś instrukcjami ;) .

Odpowiadam,bo mam identyczne autko jak endi b5, sterowanie jest +!!!!Podłączyć można każdy alarm.Jeżeli nie ma sterowania na + podłączasz sterowanie - pod przekaźnik i omijasz w ten sposób problem(koszt przekaźnika 10zł(razem z kostką na allegro ( http://www.allegro.pl/item146611237__mt_przekaznik_40a_hermet_podst_z_dioda_.html )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Jeżeli mogę zaproponować alarm to jest to magicar 440, ponieważ ma:

1) możliwość sterowania zamkiem centralnym „+”

2) możliwość sterowania zamkiem centralnym „-”

3) możliwość podłączenia krańcówki drzwi jako „+”

4) możliwość podłączenia krańcówki drzwi jako „-”

5) możliwość podłączenia krańcówki bagażnika

6) możliwość wykorzystania 3 kanału obsługiwanego z pilota np.: tylna klapa bagażnika, domykanie szyb, itp.

7) Posiada wbudowany centralny zamek, który można wykorzystać do różnych celów

8) Nie miałem z nim problemów 3 szt

 

strona do alarmu

Magicar 440 link

:vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość nowikm

witam

 

mam problem o którym nie mogę nic się dowiedzieć z powyższych wypowiedzi otoż mam domykanie drzwi po przekroczeniu predkości 20km/h wszystkie się zamkną a drzwi kierowcy wariują raz się zamkną to się otworzą po dojechaniu ponownym do krzyżówki dzieje się to samo jak wystartuje to się znów zamkną i zaraz otworzą reszta dziala prawidlowo dotyczy to passata b5 2000r podpowiedzcie gdzie szukac odpowiedzi

 

pozdrawiam

marcin

[email protected]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

 

To jest schemat podłączenia sterownika centralnego zamka który kupiłem na allegro:

http://imageshack.us/f/707/cci2011062100000.jpg/

 

Czy mogę podłąćżyć go tu:

http://imageshack.us/f/822/img9532v.jpg/

 

+ i - oczywiście tam gdzie powinien być a biały i biało-czarny pod sterowanie w drzwiech. Bedzie to działało? czy może trzeba ciagnąć kable do każdegoo siłownika ...

 

Ewentualnie napiszcie jak mogę się podłączyć i gdzie w passacie b5 kombi. (centralny byl fabryczny tylko gdzies pilot zginał) ps. i napiszcie jak podłącżyć kierunki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W B5 98 roczek jest sterowanie masą to już ustaliłem ;)

dalej idąc znalazłem kabelek który otwiera centralny

ale... no właśnie drugi powinien zamykać i tutaj jest problem bo żaden kabel z wiązki po dotknięciu masą nie zamyka 0)

i co powiecie ? zamykanie plusem czy co ja już nie mam pomysłów

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
znalazłem kabelek który otwiera centralny

ale... no właśnie drugi powinien zamykać i tutaj jest problem bo żaden kabel z wiązki po dotknięciu masą nie zamyka

 

A w której wiązce szukasz ? Pytam, ponieważ jest ich kilka sztuk w samochodzie :) Zakładając, że kłujesz prawidłową wiązkę to upewnij się czy komfort nie widzi kluczyka w stacyjce. Sterowanie masą oczywiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mnie zastrzeliłeś tym kluczykiem bo nie mam pojęcia czy był w stacyjce czy nie i faktycznie kluczyk bym zatrzasną ehh , jutro sprawdzę

Wiązka ta cienka co do zamka idzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności