Skocz do zawartości
mati2525

dziwna wiązka przewodów w tunelu środkowym

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

 

panowie mam passata b6 - 2006 rok i postanowilem zmienić środkowy tunel - mialem wersję bez podlokietnika. jak zdjałem stary tunel zobaczyłem wiązkę przewodów ucięta - nie ukrywam że bardzo mnie to zaskoczyło - auto kupowałem z niemiec - zastanawia mnie od czego to jest.

sa tam również przewody chyba od głosnikow(poskręcane parami 4 sztuki)plus duzo cienkich. w załączniku zdjęcie. prosze kogoś kto rozbierał pasacika o pomoc - moze szlo to do modułu parktronica, nawigacji jakiegoś wzmaczniacz, albo zestawu głośnomówiącego sam już nie wiem

tunel.jpg

Edytowane przez mati2525

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki to jest passat b7 pierwszy raz się spotykam z takim oznaczeniem czy to jest passat cc??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jaki to jest passat b7 pierwszy raz się spotykam z takim oznaczeniem czy to jest passat cc??

Tak niektórzy znaczą B6 :P bo dla nich 3B to B5 3BG to B6 a 3C do B7 :P Osobiście jednemu znajomemu tłumaczyłem jak to z tym jest :P bo też tak rozumował :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie ukrywam że bardzo mnie to zaskoczyło - auto kupowałem z niemiec - zastanawia mnie od czego to jest.

Mieszkam tu juz jakis czas to wiem ,ze Niemcy tez potrafia kombinowac, szczegolnie jak auto idzie na export. Dla kogos ktos mieszka na stale w Niemczech, lub rodaka nie sprzedadza "klopsa" bo boja sie sadu, ale Polakowi to smialo sprzedaja, bo komu by sie chcialo wracac i dochodzic praw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie jakies konkretne odpowiedzi a nie pisanie o Niemcach sprzedających samochody polakom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi to tak troszke wyglada jak wiazka od wzmacniacza DynAudio....

wyciagnij radio i zobacz w jakim stanie sa przewody przy kostce...

nie mozna zaprzeczyc ze nie bylo kombinowane, wiec posprawdzaj wszystko aby nie bylo wiecej takich kwiatkow.

 

PS: audio w porzadku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to jest widok na miejsce przed lewarkiem biegów to muszę Cie zmartwić, powinien być tutaj sterownik airbaga

 

---------- Post added at 13:41 ---------- Previous post was at 13:33 ----------

 

na 100% jest to uje..cięta wiązka poduszek. Te skręcone parami kable idą do czujników uderzenia, kolory się zgadzają ze schematami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

navik być może to moze byc jakis wzmacniacz - przy radiu idą tylko kostki zasilające i z głośnikami - i tu ciekawastka że na radiu wychodzą na dwa głośniki :(:(:(:

ps. tak radio działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
panowie jakies konkretne odpowiedzi a nie pisanie o Niemcach sprzedających samochody polakom

no i masz ... a jednak

na 100% jest to uje..cięta wiązka poduszek. Te skręcone parami kable idą do czujników uderzenia, kolory się zgadzają ze schematami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
może to moze byc jakis wzmacniacz - przy radiu idą tylko

 

nie to nie jest prtzed lewarkiem to za lewarkiem w stronę tyłu auta. a masz schemat instalacji - kolory poskrecane zgadzają się z kablami przy radiu (tzn tylko dwie skrętki - bo tak jak opisałem z radia wychodzi tylko na dwa głośniki)

 

---------- Post added at 14:15 ---------- Previous post was at 14:13 ----------

 

nie to nie jest prtzed lewarkiem to za lewarkiem w stronę tyłu auta. a masz schemat instalacji - kolory poskrecane zgadzają się z kablami przy radiu (tzn tylko dwie skrętki - bo tak jak opisałem z radia wychodzi tylko na dwa głośniki)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisz mi na PW maila to Ci wyślę co mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta panel Taxi gdzies w innym temacie było to opisywane

Niemieccy taksówkarze obklejaja folią auta i kupując nie masz zielonego pojęcia ze to była taxa.

Ja kupiłem z tą wiedzą ale kabelki co prawda nie ucięte też mam.

Często od strony kierowcy po otwarciu drzwi przednich i tylnych ukazuja sie nad drzwiami w okolicy słupka dwa mocowania służace do zamotowania znaku taxi.

A kabelki o ile mnie pamiec nie myli to , zestaw głośnomówiący , podświetlenie zanczka taxi,coś związanego z oświetleniem wnętrza pojazdu tyle pamiętam.

U mnie jest jeszcze antynapad ,przycisk w kokpicie pod wyłacznikiem świateł i drugi do uruchomenia alarmu stopą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności