Skocz do zawartości
Gość kuzaj63

koła 15" w b3

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kuzaj63

Czy do Passat b3 można żałożyć koła 15"?Próbował ktoś może?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem takie 205/50/15.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość stone
;) 205/50/15 et27 a obecnie195/65/15 :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

profil nie wiekszy niz 50 w B35i !! wiekszy bedzie jak balon :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kuzaj63

A od czego pasowałyby felgi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli masz 4 śruby w kole to większość felg z 4 otworami będzie pasować fabryczny roztaw śrub to : 4x100 et 38 o ile dobrze pamietam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli masz 4 śruby w kole to większość felg z 4 otworami będzie pasować fabryczny roztaw śrub to : 4x100 et 38 o ile dobrze pamietam. Możesz śmiało zakładać felgi od opla, hondy, Daewo(bleee), rovera, renaut i wszystkich innych marek które mają 4x100 tylko sprawdzaj et !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 15" felgi ATS CUP z oponkami 205/50 - wygląd moim zdaniem super, mają fajny szeroki polerowany rant :ok: Na allegro jest ich sporo, za niezły komplet około 600 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem dlaczego ale nie lubie tego wzoru choc przyznac musze zale wypolerowane i w 16 z duzym rantem sa calkiem fajne a to sa moje BBS-y właśnie zkończyłem polerwać img7329zmianarozmiarufp3.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość stone
:kwasny: idzie sie przyzwyczaić, ale krawężniki i nasze dziury są mi nie straszne :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilos1

mozna smialo zalozyc 15" do b3 ja aktualnie na takich smigam a oto dowod na przodzie 205/50/15 na tyle 185/65/15, ale to zestaw tymczasowy, na wiosne mam juz 195/55/15 caly kpl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam 195/60/15 felga 7.5" et.35

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamilos1, widzę, że kolega ma takie same felgo jak ja :vw: człowieku przestań polerować felgi o krawężnik !! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilos1

no niestety takie fele juz kupilem z tym autem, a niestety groszem nie smierdze na tyle zeby je odnowic i jezdze na takich, a z drugiej strony jak je odnowe to boje sie ze znikna pomimo tego ze mam sruby zabezp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mac

ja tez śmigam na 205/50 R15

zajefajnie wygląda i szybciej sie zatrzymac mozna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamilos1, odnowa felg to koszt max. 150 zl jesli wykonasz wszystko sam ja sie zawziolem bo nie ukrywam ze trzeba duzo cierpliwosci, ale efekt wynagradza wszystko !! :Dimg7325zmianarozmiaruni6.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że można, Ja jeżdżę na zimówkach 195/65/15 plus felga 7,5 J x 15 ET 37. Zdjęcia auta na tych felgach są w poście "mój passat"

 

Na lato polecam zestaw 205/45/16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilos1
Kamilos1, odnowa felg to koszt max. 150 zl jesli wykonasz wszystko sam ja sie zawziolem bo nie ukrywam ze trzeba duzo cierpliwosci, ale efekt wynagradza wszystko !! :D

 

wiem ile to kosztuje tym bardziej ze mam znizke i moge je zrobic za 100zl/szt ale na to trzeba 400zl a mam do wymiany koncowki a jak bede to robil to wszystkie razem i dorzuce jeszcze guma stabilizatora wiec wole kaske wydac na to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kuzaj63

dzieki panowie za informacje :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności